Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Зарічанах відбувся VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших
13:21 П'ятниця 0 1 140
24-05-2019, 13:21

У Зарічанах відбувся VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших

З 13 до 18 травня 2019 року в осередку «Карітас-Спес» у Зарічанах на Житомирщині під гаслом «Жити Євангелієм у спільноті» тривав VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні, який очолив міністр Провінції брат Даниїл Ботвіна.
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Під час зустрічі, у якій узяв участь також ординарій Київсько-Житомирський єпископ Віталій Кривицький, було переглянуто останні три роки життя провінції, визначено пріоритети й напрямки розвитку, внесено зміни до статуту Провінції й обрано її нових дефініторів на наступні три роки. Дефініторами стали брат Роберт Пилипчук, брат Мирослав Карачина, брат Михайло Багінський і брат Доброслав Копистеринський.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.