Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Справжнім храмом є вірні. Єпископ Едуард Кава в 110-ту річницю освячення храму в Липниках
12:09 Понеділок 0 304
3-06-2019, 12:09

Справжнім храмом є вірні. Єпископ Едуард Кава в 110-ту річницю освячення храму в Липниках

31 травня 2019 року в Ліпниках біля Мостиськ Літургія з нагоди храмового свята Відвідин Пресвятої Діви Марії була ще врочистіша, ніж зазвичай, бо парафіяльна спільнота відзначала 30-ту річницю відкриття святині після війни та 110-річчя її освячення.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Літургію очолив єпископ-помічник Львівський Едуард Кава. У святі взяло участь багато священників із деканату, а також ті, хто раніше працював у парафії. Прибули черниці й вірні з парафії в Липниках і сусідніх парафій, а також представники органів державної влади і самоврядування: мер Мостиськ Сергій Сторожук і сільський голова Липників Євгеній Дорош.

У проповіді єпископ порівняв нашу історію з історією обраного народу, провівши паралель між епохою Радянського Союзу й періодом у єгипетському рабстві та між нинішніми складними часами й перебуванням обраного народу в пустелі. Нам потрібно поспіхом, як Марія, до Єлизавети, іти до Бога, щоб знайти Його й довіритись Йому. Єпископ підкреслив, що храм як будівля не має значення, якщо не служить меті, для якої його створено, – прославляти Бога. Це згромадження вірних є справжнім храмом і Церквою.

На завершення єпископ Едуард Кава подякував за піклування про святиню й закликав вірних завжди поспішати до Бога.

Отець Андрій Гано

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.