Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вітання з нагоди обрання на посаду Президента України Володимира Зеленського
09:32 Середа 0 1 935
1-05-2019, 09:32

Вітання з нагоди обрання на посаду Президента України Володимира Зеленського

Президенту України
Зеленському Володимиру Олександровичу
Вельмишановний пане Президенте!

Від імені Римсько-Католицької Церкви в Україні прийміть слова привітання з нагоди обрання вас Президентом України.

На все Ваше служіння українському народові бажаємо Вам щедрих благодатей Святого Духа, який один єдиний знає, що є найбільшим добром для людини. Нехай Боже натхнення випереджує Ваші дії, Господня правиця керує Вашими вчинками, Ваше служіння Вітчизні буде благословенне.

Засвідчуємо Вам свою повагу та пошану за щирий намір побудови цивілізованого, безкорупційного та етично-морального українського суспільства.

У цей нелегкий для України час, коли ведеться серйозна боротьба між силами добра і зла, запевняємо Вас, що Єпископи, духовенство і миряни Римсько-Католицької Церкви в Україні духовно підтримують справу єдності нашої держави та мирного її виходу зі скрутного становища.

З повагою
+ Броніслав Бернацький
Голова Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Офіційні документи України 09:14 Четвер 0 520 Звернення Ради Церков напередодні другого туру виборів Президента України Напередодні другого туру виборів Президента України, який відбудеться 21 квітня 2019 року, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає всіх громадян України, що мають право брати участь у голосуванні, прийти до виборчих дільниць і свідомо виконати свій громадянський обов'язок.