Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до українських військових: Щоб Господь дарував Свій мир країні
16:26 Середа 0 393
22-05-2019, 16:26

Папа до українських військових: Щоб Господь дарував Свій мир країні

У загальній аудієнції 22 травня 2019 року взяла участь делегація українських військовослужбовців, до яких Папа звернувся з окремим привітанням.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Щиро вітаю українських паломників, а особливо групу військових, які брали участь у щорічному Міжнародному військовому паломництві до Лурду. Постійно молю Воскреслого Господа, щоб наповнив серця українців любов’ю та спокоєм і дарував Свій мир усій країнi. Нехай Господь Бог благословить усіх вас!» – сказав Папа, вітаючи наприкінці загальної аудієнції делегацію українських військових.

Від 1996 року українська делегація бере участь у Міжнародному військовому паломництві до санкруарію в Лурді у Франції. Уже стало добрим звичаєм, що після нього українські військові паломники прибувають до Ватикану, де беруть участь у загальній аудієнції з Його Святістю. У цьогорічній делегації були військовослужбовці Збройних сил України, поранені воїни, матері, які втратили на війні дітей, курсанти Національної академії сухопутних військ, ліцеїсти ліцею імені Героїв Крут і капелани.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:34 П'ятниця 0 56 Папа: спорт завжди повинен служити людству Ковзанярство дає захоплюючий досвід життя, свободи руху, навчає дисципліни та роботи в команді, прагнучи до досконалості. З такими словами звернувся Папа до членів виконавчого комітету Міжнародного союзу ковзанярів.