Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Бердичеві відбулася Всеукраїнська ніч чування молоді у намірах покликання
09:32 Понеділок 0 259
13-05-2019, 09:32

У Бердичеві відбулася Всеукраїнська ніч чування молоді у намірах покликання

Вже стало доброю традицією перед Неділею Доброго Пастиря влаштовувати ночі чування молоді на тему «Розпізнай своє покликання» у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві.

Цього року в чуванні, яке відбулось у ніч з 10 на 11 квітня, взяли участь понад 200 молодих людей з Білої Церкви, Хмільника, Шепетівки, Жмеринки, Києва, Красилова, Бердичева, Першотравенська, Яворіва, Коростеня, Кам’янець-Подільського, Любара, Житомира, Брацлава, Полонного, Бару, Шаргорода, Городка, Махнівки, Львова, Хмельницького, Борисполя, Осиково, Гвоздави, Гришківець, Збаража, Баранівки, Коростишева та Вінниці, Ужгорода, а це представники чотирьох дієцезії Римсько-Католицької Церкви: Київсько-Житомирської, Мукачівської, Львівської та Кам’янець-Подільської.Цього року нічне чування підготували сестри бенедиктинки з Житомира та сестри бенедиктинки-місіонерки з Бару у співпраці з Комісією у справах Богопосвяченого життя при Конференції єпископів РКЦ в України та господарями санктуарія – братами босими кармелітами.
Розпочалося нічне чування з реєстрації та інтеграції. Учасниками заходу було запропоновано глибше розпізнати своє покликання за допомогою метода молитви та читання Святого Писання – «Lectio Divina».  Під час ночі чування учасники йшли дорогою розпізнання свого покликання за допомогою п’яти кроків «Lectio Divina»: 1) Lectio – слухання слова; 2) Meditatio – збирання, поглиблення, збереження слова; 3) Oratio – відповідь серця на слово; 4) Contemplatio – молитва зустрічі і присутності; 5) Actio – життя Словом Божим на щодень. В час праці на кожним кроком, яким провадила Абатиса Мати Клара відбувалася конференція, свідоцтво, дія та молитва.
До учасників ночі чування з конференцією на  тему «Як почути голос покликання» звернувся отець Роман Лаба OSPPE. Також відбулася вистава під назвою «Молодий чоловік та чернець».
Опівночі відбулася Служба Божа, яку очолив та виголосив проповідь єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, а йому співслужили священики, які прибули з молоддю на чування, а також господарі санктуарію – брати босі кармеліти, на чолі з отцем Юзефом Кухарчиком OCD, делегатом Ордену Босих Кармелітів в Україні та настоятелем санктуарію отцем Рафаїлом Мишковським OCD. Після Служби Божої відбувся почастунок для усіх присутніх.
Чудовим доповненням під час ночі чування стала музика та спів гурту «The Secret of Seven» з  парафії Воздвиження Святого Хреста в Києві.
На завершення відбулося вшанування реліквій святих Бенедикта та Схоластики, а також вручення пам’яток кожному учаснику. Попри безсонну ніч і втому, молодь іще довго не роз’їзжалася по домівкам, а перед стінами санктуарію та у залі Святої Терези за кавою та чаєм спілкувалася й ділилася враженнями про пережиту ніч.

Максим Железницький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 79 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.