Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » З’їзд духовенства й богоспосвячених осіб і День міністранта і літургійної служби Львівської архідієцезії
10:15 Субота 0 132
8-06-2019, 10:15

З’їзд духовенства й богоспосвячених осіб і День міністранта і літургійної служби Львівської архідієцезії

6 червня 2019 року на терені Львівської ВДС у Брюховичах під проводом архієпископа Мечислава Мокшицького відбулася Конгрегація духовенства і богоспосвячених осіб Львівської Архідієцезії, поєднана з ХІ Архідієцезіальним днем міністранта і літургійної служби.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На запрошення архієпископа Мечислава Мокшицького прибув єпископ Станіслав Довляшевіч, польський францисканець, який уже 33 роки служить у Болівії. Він розповів про тамтешнє життя Католицької Церкви, очолив Месу й виголосив проповідь. Із ним співслужили єпископ-помічник Леон Малий, єпископ-помічник Едуард Кава, єпископ-емерит Мар’ян Бучек, генеральний вікарій Львівської архідієцезії отець інфулат Юзеф Павлічек і ректор Львівської ВДС отець прелат Пьотр Бжеський.

Костянтин Чавага

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.