Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск очолить чування своєї дієцезії з нагоди П’ятидесятниці
12:19 Субота 0 127
8-06-2019, 12:19

Папа Франциск очолить чування своєї дієцезії з нагоди П’ятидесятниці

У надвечір’я П’ятидесятниці на площі святого Петра у Ватикані відбудеться нічне чування. 8 червня 2019 року Папа очолить Месу, на яку зберуться вірні Римської дієцезії. Це буде молитовне продовження зустрічі з дієцезією, яку Його Святість влаштував 9 травня в катедральній базиліці святого Йоана на Латерані. Тоді він запропонував вірним певні душпастирські кроки.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Євхаристійна молитва з Папою – це лише початок молитовного чування. Після Меси з площі святого Петра до площі Порта Капена вирушить процесія з іконою Богородиці Божественної Любові. Хода прибуде на місце, з якого розпочинаються традиційні римські піші нічні прощі до санктуарію Божественної Любові. Усі охочі матимуть змогу приєднатися до 15-кілометрового шляху, щоб, вийшовши опівночі, на світанку прибути до храму. Чимало паломників долає цю дорогу босоніж, а останній етап – навколішки.

Це буде також нагода подякувати Пресвятій Богородиці за порятунок, отриманий 75 років тому. Наприкінці весни 1944 року вирішувалася доля Рима, на той час окупованого нацистами, до якого підступали війська союзників, що висадилися на півдні Італії. Ікону із санктуарію в південному римському передмісті було перенесено до міста. Коли почалися бомбардування й запеклі бої в передмістях, Пій ХІІ закликав молитися за порятунок протягом восьми днів, які збіглися з октавою підготовки до П’ятдесятниці. На дев’ятий день було організовано процесію з іконою: вірні пройшли всім містом, а потім разом зі своїм єпископом склали присвяту, прохаючи про порятунок. Молитви були вислухані: того самого вечора, коли мав початися штурм, німецькі війська несподівано відступили, тож кров не пролилася.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:34 П'ятниця 0 56 Папа: спорт завжди повинен служити людству Ковзанярство дає захоплюючий досвід життя, свободи руху, навчає дисципліни та роботи в команді, прагнучи до досконалості. З такими словами звернувся Папа до членів виконавчого комітету Міжнародного союзу ковзанярів.