Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа – підліткам: Богородиця приведе вас до Ісуса
17:14 Понеділок 0 423
27-05-2019, 17:14

Папа – підліткам: Богородиця приведе вас до Ісуса

«Я радий бачити вас, бо ви бажаєте ходити Ісусовою дорогою», – сказав Папа Франциск, вітаючись 25 травня 2019 року на порозі Дому святої Марти з групою підлітків з Ґенуї, що готуються до Таїнства Миропомазання. Вони прибули в паломництво до Ватикану зі своїм архієпископом кардиналом Анджело Баняско. Діти виявили велику радість і вдячність Його Святості, а він подякував архієпископові й вихователям за організацію такої прощі.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Богородиця – Мати, Яка веде до Ісуса

Папа обмінявся з підлітками кількома словами, заохочуючи їх розпізнати в Богородиці «найздібнішу і найдобрішу, найніжнішу особу, Яка веде до Ісуса».

«Зараз ви підете привітати Богородицю до репродукції лурдської печери. Моліться до Неї, бо Вона – матуся, Вона – мама. Усі ми маємо в житті труднощі, усі й завжди, зверніть на це увагу. Коли ж дитина має труднощі, то йде до мами. Чи Богородиця затримує тебе при Собі? Ні, Вона відразу веде до Ісуса. Богородиця завжди чинить так: приводить до Ісуса».

Не забувати в молитві й тих, хто нас не любить


Проказавши разом із підлітками молитву до Пречистої Діви Марії, перш ніж поблагословити їх, Папа дав особливе доручення: «Кожен із вас нехай тепер згадає найдорожчих йому людей, найближчих вашому серцю. А ще, можливо, є хтось, хто не любить вас, або, може, ви когось недолюблюєте… Згадайте і про цих людей, а я поблагословлю вас, тих, хто вас любить, і тих, із ким вам бракує порозуміння…».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:34 П'ятниця 0 56 Папа: спорт завжди повинен служити людству Ковзанярство дає захоплюючий досвід життя, свободи руху, навчає дисципліни та роботи в команді, прагнучи до досконалості. З такими словами звернувся Папа до членів виконавчого комітету Міжнародного союзу ковзанярів.