Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Звернення Ради Церков напередодні другого туру виборів Президента України
09:14 Четвер 0 520
18-04-2019, 09:14

Звернення Ради Церков напередодні другого туру виборів Президента України

Напередодні другого туру виборів Президента України, який відбудеться 21 квітня 2019 року, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає всіх громадян України, що мають право брати участь у голосуванні, прийти до виборчих дільниць і свідомо виконати свій громадянський обов'язок.

Наголошуємо: за жодних умов не продавати свій голос, не брати участь у фальсифікаціях і провокаціях!

Закликаємо всі політичні сили не провокувати насильство та не поширювати ворожнечу у медіа, утриматись від агресії та персональних образ, не піддаватися на провокації і зберігати громадський порядок. Україна є демократичною і правовою державою, а спроби розпалити суспільну ворожнечу лише сприяють ворогам української державності та  використовуються ними на власну користь.

На цих виборах Україна повинна підтвердити, що, незважаючи на триваючу війну та тимчасову окупацію частини її території, вона є і залишиться справі демократичною країною, де виконуються закони і вибори відбуваються виключно у демократичний спосіб.

Після виборів усі кандидати повинні бути готовими співпрацювати зі своїми політичними опонентами в ім'я спільного блага народу України і зміцнення держави, зокрема плекаючи цілісність і соборність України у державних кордонах, визнаних міжнародним співтовариством.
Молимося за чесні та мирні вибори, за добробут для народу України та за подальшу розбудову української держави!

17 квітня 2019 року, м. Київ

Джерело: ВРЦіРО

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Офіційні документи України 13:38 Субота 0 267 Звернення голови Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні до голови Конференції єпископів Франції Його Високопреосвященству Владиці Жоржу Полеві Понтьє,
архієпископу Марселя, г
олові Конференції єпископів Франції