Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Звернення голови Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні до голови Конференції єпископів Франції
13:38 Субота 0 266
20-04-2019, 13:38

Звернення голови Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні до голови Конференції єпископів Франції

Його Високопреосвященству Владиці Жоржу Полеві Понтьє,
архієпископу Марселя, г
олові Конференції єпископів Франції
Ваше Високопреосвященство!

Від імені Конференції єпископів й усіх вірних Римсько-Католицької Церкви в Україні висловлюю глибоке співчуття з приводу пожежі в соборі Паризької Богородиці – духовній, історичній і архітектурній пам’ятці, яка, як жодна інша споруда, представляє Париж і Францію. 

Нехай Пресвята Богородиця утішить серця французького народу й усіх, хто з болем переживає цю трагічну подію.

Сподіваюся, що багатомільйонні відгуки співчуття й готовність допомоги людей доброї волі з усіх куточків світу допоможуть швидко відновити цей прекрасний собор.

Ми молимося про те, щоб ця пожежа розпалила вогонь більшої любові в серцях християн у Франції до Пресвятої Діви Марії та Її Божественного Сина, Господа нашого Ісуса Христа.
 
Єднаючись у Христі, 
+ Броніслав Бернацький,
голова Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Офіційні документи України 09:14 Четвер 0 520 Звернення Ради Церков напередодні другого туру виборів Президента України Напередодні другого туру виборів Президента України, який відбудеться 21 квітня 2019 року, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає всіх громадян України, що мають право брати участь у голосуванні, прийти до виборчих дільниць і свідомо виконати свій громадянський обов'язок.