Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Подолати «ганебні знущання». Заклик Папи на День життя в Англії та Уельсі
16:29 Субота 0 110
8-06-2019, 16:29

Подолати «ганебні знущання». Заклик Папи на День життя в Англії та Уельсі

У ситуації «ганебних знущань, яких іноді зазнають жінки», необхідно помножити зусилля, «спрямовані на підтримку найуразливіших з-поміж наших братів і сестер» і на боротьбу проти будь-яких форм експлуатації. З таким закликом Папа Франциск звертається в листі з нагоди Дня життя в Англії й Уельсі, що припадає на 16 червня.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Його Святість нагадує про відповідальність ділитися «доброю новиною про те, що кожне людське життя прекрасне і священне, що воно – благородне покликання», та скеровує слова підбадьорення «всім, хто старається поширювати культуру життя».

Цьогорічний День життя Єпископська конференція Англії й Уельсу присвятила проблемі домашнього насильства. У комюніке єпископату вказано, що кожна четверта жінка й кожен шостий чоловік у країні зазнає протягом життя проявів домашнього насильства. Щотижня дві жінки гинуть від рук партнера чи колишнього партнера.

«Ця статистика шокує, – підкреслює єпископ Джон Шерінґтон, відповідальний за організацію Дня життя, – вона заохочує нас боротися проти лиха домашнього насильства». За його словами, домівка «занадто часто стає місцем страждання і страху». «Домашні зловживання нерідко залишаються прихованою проблемою, – зауважує єпископ. – Наша мета полягає в тому, щоб кожен, хто зазнає домашнього насильства, почувався спроможним довіритися й шукати підтримку в Церкві».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 16:23 Неділя 0 102 Блаженна Едвідже Карбоні: служіння ближнім і надзвичайний духовний досвід Новопроголошена блаженна була покірною й сильною жінкою. Її приклад служіння ближнім може стати прикладом для сучасних жінок. На цьому наголосив у своїй проповіді Префект Конгрегації в справах визнання святих.