Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Розпочинає діяльність «Сharis» – орган служіння католицькому харизматичному оновленню
14:09 Неділя 0 108
9-06-2019, 14:09

Розпочинає діяльність «Сharis» – орган служіння католицькому харизматичному оновленню

В урочистість Непорочного Зачаття, 8 грудня 2018 року, Дикастерія в справах мирян, сім’ї й захисту життя створила новий орган для служіння сопричастя між різними проявами католицького харизматичного оновлення, яке у світі єднає понад 120 мільйонів вірних: молитовних груп, шкіл євангелізації, мереж різноманітного служіння.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Служіння, а не підпорядкування

Слово «Charis», що з грецької означає «благодать», є також акронімом від «Catholic Charismatic Renewal International Service», тобто, Міжнародної служби католицького харизматичного оновлення. Новий орган, який призначений для служіння всім проявам харизматичного оновлення, не здійснюватиме жодної влади над ними. Кожна з дійсностей залишатиметься тим, чим вона є, та підпорядковуватиметься тій церковній владі, якій підпорядкована. Кожна, однак, зможе вільно користуватися для здійснення своєї місії всіма послугами, які надаватиме «CHARIS».

Початок діяльності

Затверджений на початку грудня минулого року статут, вступає в дію в урочистість П’ятидесятниці, тобто, 9 червня 2019 року. З цього часу припиняють своє існування «International Catholic Charismatic Renewal Service» та «Catholic Fraternity of Charismatic Covenant Communities and Fellowships». В цей же день приступають до виконання своїх обов’язків Модератор, вісімнадцять членів Міжнародного Служіння Сопричастя та Церковний Асистент.

Зустріч провідників


З цієї нагоди у Ватикані 6-7 червня в залі Павла VI у Ватикані відбувалася зустріч провідників різних рухів і спільнот харизматичного оновлення, які прибули з усіх частин світу, щоб у спільній молитві та ділячись свідченнями очікувати на цей новий початок. В суботу, 8 червня, відбулася зустріч з Папою. Завершальним моментом стане Свята Меса зі Святішим Отцем в урочистість П’ятидесятниці.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:34 П'ятниця 0 56 Папа: спорт завжди повинен служити людству Ковзанярство дає захоплюючий досвід життя, свободи руху, навчає дисципліни та роботи в команді, прагнучи до досконалості. З такими словами звернувся Папа до членів виконавчого комітету Міжнародного союзу ковзанярів.