Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ із Болівії до міністрантів у Львові: Я ставлю вам «лайк»!
14:09 Субота 0 326
8-06-2019, 14:09

Єпископ із Болівії до міністрантів у Львові: Я ставлю вам «лайк»!

«Ніщо не зможе так утвердити нашу віру, зміцнити нашу надію і впустити любов до наших сердець, як культ Святого Сімейства». Ці слова отця Джона Бертьє МS стали гаслом, під яким 6 червня 2019 року відбувся ХI Архідієцезіальний день вівтарної служби у Брюховичах, що неподалік Львова. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Майже 400 хлопців віком від 8 до 18 років прибуло з різних куточків Львівської архідієцезії, щоби разом молитися, розважатись і знайти нових друзів.

Месу очолив єпископ Станіслав Довляшевич OFM із Болівії. Із ним співслужили архієпископ Мечислав Мокшицький, єпископи-помічники Львівської архідієцезії Едвард Кава й Леон Малий, єпископ-емерит Мар’ян Бучек і численні священики, які цього дня прибули до Брюховичів на Конгрегацію духовенства й богопосвячених осіб.

У проповіді єпископ Станіслав наголосив на тому, яку важливу місію виконують міністранти. Вона не закінчується піклуванням про вівтар Господній у храмі, а має продовжуватись і вдома, і в школі, і на вулиці: це місія свідчити віру в Христа. Звертаючись до міністрантів, єпископ сказав: «Ставлю вам “лайк”! Ви мені подобаєтеся. Ваша присутність тут – це свідчення того, яке важливе для вас це служіння».

На завершення Меси єпископ Довляшевич поблагословив випускників Школи церемоніарію та вручив хрести й дипломи. Після богослужіння відбулися спортивні ігри, мінізмагання й футбольний турнір. Зустріч завершилася пікніком.

Віта Якубовська

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.