Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Перше Причастя в Бердичівському санктуарії
11:34 Вівторок 0 620
21-05-2019, 11:34

Перше Причастя в Бердичівському санктуарії

19 травня 2019 року у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві відбулося Перше Причастя. До нього приступили тридцять парафіян, дітей і підлітків. Усіх їх підготувала сестра-катехитка Ніна Тартачник CST.
Готуючись прийняти Ісуса до свого серця, діти дуже хвилювалися, як і їхні батьки. День Першого Причастя особливий і неповторний тим, що тоді особа вперше приймає Тіло і Кров Господа нашого Ісуса Христа, Живого й Істинного Бога. 


Цій урочистій і радісній події передували місяці натхненної праці. Діти сумлінно вивчали катехизм і молитви й на відмінно склали іспит настоятелеві парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії отцю Рафаїлові Мишковському OCD. Він же очолив урочисту Месу й виголосив проповідь. Наприкінці Служби Божої діти, підлітки та їхні батьки подякували сестрам терезіянкам і братам босим кармелітам за навчання, підготовку й уділення Першого Причастя.


Храм був по-святковому прикрашений квітковими композиціями, які виготовила сестра Ернеста Лесик CST. Її праця робить кожну врочисту подію у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія ще святковішою. Також під час Літургії співав дитячий хор під керівництвом сестри Ольги Мерецької CST.


Максим Железницький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.