Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Кам'янці-Подільському висвятили на священика пауліна із Нігерії
12:07 Неділя 0 332
19-05-2019, 12:07

У Кам'янці-Подільському висвятили на священика пауліна із Нігерії

У суботу, 18 травня 2019 року в костелі святого Миколая, єпископа Міри, отців-паулінів у Кам'янці-Подільському на Хмельниччині єпископ- помічник місцевої дієцезії Радослав Змітрович OMI висвятив на священика диякона-пауліна брата Майкла Окіка Уяммаду із Нігерії. 
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

В урочистості взяли участь його співбрати по ордену Братів святого Павла Першого Пустинника, місцеві віряни та гості.

Отця Майкла рукоположив в диякони єпископ- помічник Львівський Едвард Кава OFM Conv 29 вересня минулого року у паулінській парафії Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги у Броварах на Київщині, де днем раніше він склав вічні обітниці. А на початку травня в Богословському інституті святого Томи Аквінського у Києві брат Майкл захистив магістерську працю.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.