Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Нова аудієнція Папи Франциска з Апостольським Нунцієм в Украіні
17:58 Неділя 0 262
26-05-2019, 17:58

Нова аудієнція Папи Франциска з Апостольським Нунцієм в Украіні

У п’ятницю, 24 травня 2019 року, Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції Його Високопреосвященство Клаудіо Ґуджеротті, титулярного архієпископа Равелло, Апостольського Нунція в Україні.
Під час аудієнції Папа хотів бути детально проінформованим про поточну політичну ситуацію в Україні. Він попросив свого представника поновити новому президенту своє побажання, вже йому передане, щоб в Україну – завдяки також і явному прагненню до діалогу в усіх напрямках, яке було ним висловлене та яке, сподівається Папа, знаходить широку підтримку – нарешті прийшов мир і були визначені подальші конкретні заходи, які їй гарантували б економічний та соціальний розвиток.

Також Святіший Отець хотів додатково бути поінформованим про відносини між Православними різних спільнот в Україні, за перебігом подій яких Він постійно слідкує.

Крім цього, Папа повідомив про своє бажання незабаром здійснити для дітей, які фізично постраждали внаслідок війни, нову гуманітарну ініціативу, деталі якої будуть уточнені.

Було також зосереджено увагу на підготовці важливої зустрічі 5 та 6 липня між Святішим Отцем, частиною Ієрархів Української Греко-Католицької Церкви та компетентними вищими посадовцями Святого Престолу.

На завершення Нунцій передав Його Святості золоту медаль Національного театру опери та балету України, якою під час заходу «Гала-Європа», що проходив у театрі в суботу, 18 травня цього року, Перший заступник Міністра культури пані Світлана Фоменко нагородила Папу Франциска за гуманітарну акцію «Папа для України» на користь постраждалих внаслідок війни. Папа високо оцінив і висловив щиру подяку, а також сприйняв із приємністю звістку про те, що до програми концерту було включено увертюру «Леонора» Людвіга ван Бетховена, підтвердивши, що це один з його улюблених музичних творів.

Святіший Отець уділив Апостольському Нунцію своє Благословення та попросив донести його всім мешканцям дорогої України.

Джерело: Апостольська Нунціатура в Україні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:34 П'ятниця 0 56 Папа: спорт завжди повинен служити людству Ковзанярство дає захоплюючий досвід життя, свободи руху, навчає дисципліни та роботи в команді, прагнучи до досконалості. З такими словами звернувся Папа до членів виконавчого комітету Міжнародного союзу ковзанярів.