Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Реколекції для медиків і педагогів у Кам’янці-Подільському
11:48 Вівторок 0 127
13-11-2018, 11:48

Реколекції для медиків і педагогів у Кам’янці-Подільському

10–11 листопала 2018 року в Кам’янці-Подільському при парафії святого Миколая відбулися реколекції для медиків і педагогів.
Організувала реколекції спільнота медиків «Добрий самаритянин» під духовним супроводом отця Володимира Совінського ОР. Серед 18 учасників були, зокрема, студентка медичного коледжу, парафіянка й вихователька з дитячого садочка. Приєдналася до духовних вправ також терапевтка з Дунаївців. Із батьками було четверо діток, найменшому – півтора місяці.

У півтораденній програмі були три конференції, дві адорації в тиші, дві Євхаристії, обмін досвідом, можливість приступити до Таїнства Сповіді, перегляд двох фільмів, екскурсійна прогулянка вулицями старого міста. 

Дякуємо Богу за духовну опіку для медичних працівників при парафії Христа Царя Всесвіту.

Алла Гуцол (Францисканський Орден світських)

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:47 Субота 0 49 Адвентові реколекції в парафії святого Антонія у Львові Від 9 до 11 грудня в парафії святого Антонія пройшли адвентові реколекції. Реколекційні науки виголосив о. Микола Орач OFM Conv, настоятель парафії святого Йосифа в Кременчуці. Темою реколекційних розважань була молитва, без якої віруючій людині важко уявити своє життя.