Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Духовні воїни ХСП готуються до служіння
12:46 П'ятниця 0 510
19-10-2018, 12:46

Духовні воїни ХСП готуються до служіння

7 жовтня 2018 року, під час Меси в парафії Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви, єпископ Віталій Кривицький поблагословив на служіння понад двадцятьох молитовників-заступників. Більшість із них – служителі спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната» та члени ядра Молитовного щита Християнської служби порятунку.
Отже, за апостолом Павлом ми визнаємо та проголошуємо: «Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах» (Еф 6, 12).


Наші вороги – не люди, а духовні сили зла, темряви й ненависті. Тому основне наше покликання – сіяти і множити мир, усюди, завжди й у всьому.


Служіння ХСП – це перш за все духовна війна, яка торкається духу й душі, розуму, волі й тіла людини. Саме тому в межах ХСП формується Молитовний щит, інструмент для подолання духовних перешкод у справі встановлення істинного миру в житті країни, освячення землі та зцілення людей.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:09 Середа 0 48 Християнський табір для дітей "Ковчег Ноя" у Харкові З 12 по 16 серпня при парафії Святого Сімейства на Олексіївці пройшов денний християнський табір для дітей. Щоденно діти у ігровій формі розважали над однією з п’яти радісних таємниці Розарію.