Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День зосередження для оази Дітей Божих в Осикові на Бердичівщині
10:16 Четвер 0 73
15-11-2018, 10:16

День зосередження для оази Дітей Божих в Осикові на Бердичівщині

«Він нас вибрав перед заснуванням світу, щоб ми були святі й бездоганні перед ним у любові» (Еф 1, 4).
Як повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія, 10 листопада в парафії Матері Божої Остробрамської в Осикові відбувся День зосередження для оази Дітей Божих. Приїхали діти з Житомира, Гвоздави та з Нової Борової з настоятелем отцем Романом Безшкурим.

Розпочалася зустріч Месою. Отець Андрій Ковалевський у проповіді зазначив, що святість є для всіх і всюди можна знайти святих людей. Після Літургії діти, отримавши силу від Євхаристийного Ісуса, розпочали працю в групах. Дуже цікавим для дітей був пошук святих в Осикові: потрібно було знайти в селі осіб, які репрезентували святих, і відповісти на запитання, пов’язані з їхнім життям. Діти, шукаючи святих, запитували перехожих: «Чи ви святий?», – і дехто відповідав: «Так, я святий».

Також упродовж дня діти змогли зарядити свою Божу батерейку через добрі слова, які писали їм інші. Спільнота з радістю підходила до священиків отця Андрія й отця Романа по підримку.

Спільна агапа, яку підготувала Домашня Церква з Осикова, була нагодою для знайомства й обміну враженнями. На завершеня отець Андрій обдарував дітей святими покровителями, які будуть їх підтримувати в щоденному житті. Після благословення оаза Дітей Божих роз’їхалася до своїх парафій.

Дякуємо Богу та всім, хто допоміг підготувати цей день, передусім молитвою.

Сестра Марієтта Мікса

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий