Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск про святість
17:10 Четвер 0 106
15-11-2018, 17:10

Папа Франциск про святість

У новому випуску програми «Ave Maria» на телеканалі «TV2000» Конференції єпископів Італії Папа Франциск поділився думками про святість.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Цикл програм, присвячений молитві «Радуйся, Маріє», виходить на екрани щовівторка й розпочинається розмовою її ведучого, отця Марка Поцци, богослова та в’язничного капелана, з Папою Франциском.

«Святість – це дозволити діяти Богові», – сказав Папа. Він звернув увагу на те, що один із ворогів святості – це «пелагіанський дух», певність у тому, що всього можна досягнути власними силами: «Я хочу це зробити. Це зроблю я, я, я…». Насправді ж «усе робить Бог, бо Бог завжди виходить із ініціативою».

«Про святість Марії легко говорити, але, мабуть, не так просто зрозуміти». Папа вказав, що в цьому випадку йдеться про «повноту Святого Духа саму в собі». «Марія така, як вона є, саме через те, що сповнена Святим Духом».

Було заторкнуто також концепцію «середнього класу святості». Папа зазначив, що запозичив це поняття у французького письменника Йозефа Малеґа, який наважився сказати: «Скандал і складність полягають не в тому, щоб зрозуміти, чи Бог існує, а в тому, щоб осягнути, що Бог став Христом». Богородиця ж, за словами Папи, перебуває в центрі цього скандалу.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий