Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький побував із душпастирським візитом на Сардинії
13:31 Вівторок 0 349
23-10-2018, 13:31

Архієпископ Мечислав Мокшицький побував із душпастирським візитом на Сардинії

З 20 до 21 жовтня голова Конференції римсько-католицьких єпископів України митрополит Львівський Мечислав Мокшицький побував із душпастирським візитом на Сардинії (Італія) в архідієцезії Орістано.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

З нагоди 40-ї річниці вибору кардинала Кароля Войтили Папою та літургійного спомину святого Папи Римського (22 жовтня) митрополит Мечислав Мокшицький очолив урочистості в Сардинії й дав свідчення про святість життя Йоана Павла.

20 жовтня архієпископ провів Месу та виголосив проповідь у парафії св. Софії, діви і мучениці, в Сан-Веро-Міліс. У неділю, 21 жовтня, він очолив Службу Божу та виголосив проповідь у парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Сенеге, а після обіду переказав реліквії до катедри Успіння Пресвятої Діви Марії в Орістано.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 16:07 П'ятниця 0 83 Папа: Ідентичність – це належність Папський фонд «Scholas Occurrentes» і єврейська громадська організація «World Ort», що діє у сфері освіти, організували в Аргентині міжрелігійну молодіжну зустріч. Цей з'їзд, уже третій, відбувся від 29 жовтня до 1 листопада 2018 року й зібрав 400 юних учасників із понад 30 країн світу. Папа звернувся до його учасників із посланням, у якому наголосив, що нема ідентичності абстрактної чи виведеної в лабораторії, ідентичність передбачає належність до чогось, що перевищує мене, вимагає відповідей на запитання про власне коріння та культуру свого народу.