Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Едуард Кава уділив Таїнство Хрещення в Червонограді
14:38 Середа 0 426
24-10-2018, 14:38

Єпископ Едуард Кава уділив Таїнство Хрещення в Червонограді

В день спомину блаженного Якова Стрепи, покровителя Львівської архідієцезії, до парафії Зіслання Святого Духа завітав єпископ Едуард Кава. 
Під час Меси, єпископ Едуард Кава уділив Таїнство Хрещення Юстинії та поблагословив її батьків. У проповіді єпископ нагадав про значення хрещення в нашому житті та про благодаті, які випливають із цього таїнства.


Настоятель о. Микола також подякував гостям з м. Лодзі – о. Ґжеґожу Клімкєвичу та подружжю Ришарду й Мажені, які склали пожертву на втановлення освітлення для вівтарної частини храму.


Після Літургії єпископ освятив нові сходи до храму та поблагословив тих, хто їх спорудив, і тих, хто ними ходитиме.


Цікавою та пізнавальною була також зустріч із єпископом під час катехизи для дорослих.


Дякуємо Богові за дар життя та цей благословенний день.


Світлини – Ігор Скрипка

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 22:57 Неділя 0 172 Кардинал Пітер Тарксон заспівав для бездомних у Києві Сьогодні, 18 листопада, в Києві в Монастирі сестер Місіонерок любові (сестер Матері Терези) на святкування Дня бідних завітав кардинал Пітер Тарксон. Його Еміненція поспілкувався з бездомними підопічними релігійної місії Caritas-Spes Україна і заспівав пісню  “Follow me where I go” -  “Слідуй за мною, куди я іду”. Кардинал, сказав, що  хоче за допомогою пісні виразити любов Святішого Отця до всіх присутніх.