Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпустові урочистості у Великосілці на Львівщині
11:31 Вівторок 0 282
3-07-2018, 11:31

Відпустові урочистості у Великосілці на Львівщині

1 липня 2018 року в філіальній парафії святої Рити у Великосілках (колишньому Великому Желехові) на Львівщині, яка належить до парафії Всіх Святих у Новому Яричеві, єпископ-помічник Львівський Едвард Кава OFMConv очолив відпустові урочистості на честь свята Матері Божої Ягідної. Із владикою Едвардом співслужили священики Жовківського деканату архідієцезії.
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Під час святкування відбулися також сімейний пікнік із розвагами для дітей та зустріч за столом із почастунками.

Парафія у Великому Желехові була заснована ще 1426 року, приблизно тоді й збудували першу дерев'яну святиню. Останній дерев'яний храм, споруджений 1773 року, був зруйнований у радянські часи. Місцеві католики спочатку збирались на Меси у приватному будинку, а в червні цього року розпочали будівництво своєї каплиці, заливши фундамент.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 80 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.