Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав батьківщину святого Андрія Боболі
11:26 П'ятниця 0 354
20-07-2018, 11:26

Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав батьківщину святого Андрія Боболі

«Саме в наших руках відповідальність за віру та Церкву, за злагоду та взаємну повагу», – сказав архієпископ Мечислав Мокшицький, який у понеділок, 16 липня, очолив Месу на «Боболівці» у Страхоцині, на батьківщині святого Андрія Боболі.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

«Будьмо людьми праведної совісті, щоб не тільки судити, вміймо піднести дух і зміцнити надію. Відновімо в собі чистоту віри та добрих звичаїв, не йдімо на компроміс зі злом, а відважно служімо істині, оцінюючи реальність світу згідно з євангельським "так-так, ні-ні"», – закликав Львівський митрополит.

Йоан Павло ІІ і Бенедикт XVI закликали нас запитати себе, чи маємо ми так багато віри і сміливості, щоб нагадати цілому світові про присутність Бога. Архієпископ нагадав проповідь Йоана Павла II, яку той виголосив на інавгурації свого понтифікату, закликаючи: «Не бійтеся! Відчиніть широко двері для Христа!»

Митрополит також звернув увагу на необхідність добре розуміти свободу й любов до батьківщини. Він запевнив, що Йоан Павло ІІ завжди пишався тим, що був Поляком, хоч би де був. «Нам потрібно запитати себе, незалежно від того, де ми живемо чи працюємо: чи можемо ми пишатися тим, що наша батьківщина – це Польща? Чи відчуваємо відповідальність за неї сьогодні й завтра? Чи можемо ми жертвувати своїм життям, не розділяючи її, а об'єднуючи навколо Христа, вибираючи Його як дорогу, правду та життя, як наше спільне майбутнє? – запитав архієпископ Мечислав Мокшицький. У наших руках відповідальність за віру та Церкву, за злагоду та взаємоповагу».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:45 Вівторок 0 42 Звільнення решти бранців Кремля та їх ресоціалізація: громадськість готує план дій Релігійні і громадські діячі, а також представники влади та міжнародних організацій, обговорили подальшу співпрацю у звільненні українських громадян, полонених та ув’язнених унаслідок російської агресії, та повернення їх до суспільного життя.