Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький здійснив пастирський візит до Франції
11:18 Понеділок 0 516
16-04-2018, 11:18

Архієпископ Мечислав Мокшицький здійснив пастирський візит до Франції

Голова Конференції римсько-католицьких єпископів України, архієпископ, Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький із 13 по 15 квітня 2018 року здійснив пастирський візит до Франції. У перший день пастирського візиту в Ніццькій дієцезії відбулася зустріч із духовенством деканату Ніцци, архієпископ відвідав кафедральний собор і побував на офіційному прийомі очільника Ніцци.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У суботу також відбулася зустріч, присвячена пам`яті св. Йоана Павла II. Архієпископ Мечислав Мокшицький представив особу святого Папи, показавши Його віру і любов до кожного, нагадав, що св. Йоан Павло ІІ постійно у своєму вченні говорив про важливість свободи. «Жоден із нас не сумнівається, що Папа був душею, яка підтримала нашу свободу», ‒ підкреслив архієпископ.

Наступного дня пастирського візиту в Ніццькій дієцезії відбулася зустріч із духовенством та вірними парафіяльної спільноти святого Амвросія у Ніцці. Візит архієпископа був пов`язаний із впровадженням реліквії святого Йоана Павла ІІ.

О. Джил Флоріні, настоятель парафії святого Амвросія в Ніцці, у відповідь на великий інтерес парафіян щодо особи святого Папи Йоана Павла II надіслав прохання до митрополита Львова передати мощі парафії та очолити святкування їхнього встановлення. У церемонії, яка відбулася в неділю, 15 квітня, об 11.00, взяли участь численні парафіяни та їхні друзі. Там були також представники Ніццької курії, французького духовенства, групи поляків, які мешкають у Франції та представники влади Ніцци, що підкреслює універсальність Церкви зібраної навколо Св. Йоана Павла ІІ.

Митрополит поблагословив усіх і після закінчення літургії передавав мощі священикам і вірним для вшанування. Після церемонії настоятель запросив гостей разом з іархієпископом Мечиславом на спільну агапу до парафіяльних залів.

Також архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ першого ступеню парафіянам санктуарію Богородиці в Антибі (Ніццька дієцезія), що на Лазуровому березі. Католики з цієї парафії отримали мощі святого Папи – його волосся, закрите в скляному тубусі.

«Нехай Божий люд молиться перед цими реліквіями. Нехай отримує благодать за заступництвом св. Йоана Павла ІІ і наслідує його у вірі та ревності», – зазначив архієпископ у своїй проповіді. Митрополит поділився з вірними своїми спогадами про св. Йоана Павла ІІ, розповідаючи про його особливу близькість до людей і набожність. На завершення свого слова о. Мечислав Мокшицький зазначив: «Тривала присутність реліквій святого Папи в цій церкві нехай буде знаком єдності Церкви, зібраної на молитві біля Наступника св. Петра».

За темою:

Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Месу на спомин св. Йоана Павла ІІ у Валбжиху
Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ для провінційного дому Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Кельні
Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії святого Йоана Павла ІІ парафії в Заршині (Польща)

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий