Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Шоста річниця смерті сестри Марти Рик
14:39 П'ятниця 0 412
20-07-2018, 14:39

Шоста річниця смерті сестри Марти Рик

20 липня 2012 року в Києві відійшла до вічності сестра доктор Марія Марта Рик OSU.

Сестра Марія Марта Рик OSU народилася 29 липня 1938 року у Львові. 2 лютого 1958 року склала чернечі обіти у Згромадженні Урсулинок Римської Унії. Служила в різних куточках світу: у Кракові (Польща), Сан-Паулу (Бразілія), Римі (Італія), Любліні (Польща), Єрусалимі (Ізраїль), Ченстохові (Польща), Івано-Франківську й Києві.

Сестра Марія була магістром класичної філології, доктором догматичного богослов’я, з 1995 року викладала у Вищій духовній семінарії в м. Ворзель (Київсько-Житомирська дієцезії) та в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського (Київ). Більшість священиків Київсько-Житомирської дієцезії навчались у сестри Марти. Вона також проводила зустрічі з молитовними групами Божого Милосердя та святого Отця Піо. 

Сестру любили сотні людей, які через її молитву, навчання та спілкування відкрили шлях до Бога й Церкви. Жодну людину сестра не полишала без уваги, поради, утішення, підтримки, молитви. Вона мала великий дар реально показати, як Бог нас любить і як все, що з нами відбувається, Він перетворить на наше благо, якщо ми будемо цього прагнути.

Ті, хто мав можливість бачитися з сестрою Мартою в останні дні її земного життя, пригадують ту подяку, яку вона висловлювала, щиру усмішку, підтримку для інших, величезну віру, уповання тільки на Божу волю й доброту та заступництво Пресвятої Діви Марії. Її світлої віри й доброти не могли зламати навіть величезні фізичні страждання, викликані важкою хворобою. А найбільшим скарбом сестра завжди вважала Євхаристію.

Джерело біографії – Радіо Марія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:47 Вівторок 0 262 У Гвоздаві біля Бердичеві завершилися IV Кармелітські дні молоді Протягом чотирьох днів у селі Гвоздава, що біля Бердичева, тривали ІV Кармелітські дні молоді. У цій зустрічі взяло участь 150 молодих людей із різних міст України: Києва, Житомира, Вінниці, Луцька, Харкова, Полонного, Бродів, Борисполя, Хмільника, Любара, Довбиша, Бердичева тощо. Цього року до зустрічі вперше приєдналися учасники з Польщі.