Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Дороги ведуть до Рима: передсинодальне паломництво італійської молоді
15:37 П'ятниця 0 208
20-07-2018, 15:37

Дороги ведуть до Рима: передсинодальне паломництво італійської молоді

Готуючись до Синоду єпископів на тему молоді та до Світового дня молоді в Панамі, італійська молодь вирушить у паломництво сакральними місцями своїх дієцезій, щоб наприкінці зустрітися з Папою.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Тисячами доріг до Рима» – таку назву має ініціатива Конференції єпископів Італії, присвячена молоді. У її межах десятки тисяч молодих людей із майже 200 дієцезій усієї Італії протягом першого тижня серпня вирушать паломницькими стежками своєї малої батьківщини, аби 11 та 12 серпня зібратись у Римі й зустрітися з Папою Франциском. Загалом очікують, що на центральні заходи паломництва до Вічного міста прибудуть 50 тисяч юнаків і дівчат у супроводі понад сотні єпископів.

Увечері в суботу, 11 серпня, на давньоримському іподромі «Circus Maximus» паломники зустрінуться з Його Святістю Папою Франциском, а наступного дня зберуться на площі святого Петра у Ватикані, де кардинал Ґвалтьєро Бассетті, голова Конференції єпископів Італії, очолить Месу.

Перед молитвою «Ангел Господній» Папа Франциск знову приєднається до паломників, щоб надати їм місіонерський мандат і поблагословити подарунки, які італійська молодь повезе в січні до Панами – репродукції розп’яття з церковці святого Даміана й ікони Богородиці з Лорето. Після молитви, отримавши Апостольське благословення, молодь повернеться до своїх дієцезій.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:04 Субота 0 282 Кардиналу Яворському вручили золоту медаль «Gloria Artis» за культурні заслуги 4 квітня 2019 року малопольський воєвода Пьотр Цьвік вручив у Кракові кардиналу Мар’янові Яворському, архієпископу-емеритові Львівському, золоту медаль «Gloria Artis» за культурні заслуги, якою архієпископа вшанував Міністр культури і національної спадщини Пьотр Глінський.