Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (понеділок, 18 червня 2018 року)
15:16 Понеділок 0 283
18-06-2018, 15:16

Офіційний ватиканський бюлетень (понеділок, 18 червня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про такі події:
Служба Папських літургійних церемоній оприлюднила інформацію щодо екуменічного паломництва Його Святості Папи Франциска до Женеви, запланованого на 21 червня 2018 року. Повідомлення містить тексти молитов, які звучатимуть італійською, французькою, німецькою, іспанською, португальською й арабською мовами. Крім того, тут подана допоміжна літургійна інформація, необхідна для організації богослужіння під час візиту.

***

18 червня Папа Франциск прийняв на аудієнції:
  • монсеньора Джозефа Спітері, титулярного архієпископа Серта, Апостольського Нунція в Лівані;
  • пана Альфонса М. Клосса, Надзвичайного і Повноважного Посла Австрії при Святому Престолі;
  • принца Хайме Бернардо Бурбона-Пармського, Надзвичайного та Повноважного Посла Нідерландів при Святому Престолі.
Його Святість зустрівся з членами Конференції католицьких єпископів Уганди з нагоди їхнього візиту ad limina apostolorum («до апостольських порогів»).

***

Повідомлено про відставки та призначення ієрархів для партикулярних Церков:
  • Папа Франциск прийняв відставку монсеньйора Майкла Сміта з уряду єпископа-ординарія дієцезії Міт (Ірландія);
  • Папа Франциск номінував єпископом-ординарієм дієцезії Міт (Ірландія) преподобного Томаса Дінігана, клірика дієцезії Корк і Росс, дотеперішнього секретаря дієцезії. У бюлетені наведені деталі біографії єпископа-номінанта.

***

Журналістів, акредитованих при прес-центрі Святого Престолу, запрошено на брифінг директора прес-центру Ґреґа Берка, під час якого буде представлено програму Екуменічного паломництва Його Святості Папи Франциска до Женеви з нагоди 70-річчя заснування Всесвітньої (Екуменічної) Ради Церков 21 червня 2018 року.

***

Журналістів, акредитованих при прес-центрі Святого Престолу, запрошено на прес-конференцію, яка відбудеться 19 червня 2018 року з нагоди презентації Робочого документу (Instrumentum laboris) XV Загальної ординарної асамблеї Синоду єпископів, що присвячена темі «Молодь, віра та розпізнання покликання» й відбудеться у Ватикані 3–28 жовтня 2018 р. Прес-центр повідомляє, що об 11:00 19 червня буде зняте так зване ембарго на текст Робочого документу, тож він стане доступний для широкої публіки.

***

Опубліковано завершальний документ Колоквіуму між Святим Престолом і Мексикою з питань міжнародної міграції. Колоквіум відбувся за сприяння секції у справах відносин із державами Папського державного секретаріату, Посольства Мексики при Святому Престолі, Папської академії наук і відділу в справах мігрантів і біженців Дикастерії у справах сприяння інтегральному людському розвитку. Його провели 14 червня 2018 року в Ватикані, у резиденції Папської академії наук. Офіційний текст завершального документа опубліковано італійською й іспанською мовами.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:45 Понеділок 0 41 Папа: Ми покликані до щастя, яке здобуваємо, стаючи на Божий бік Ісусові блаженства – це послання, яке спонукає не покладатися на матеріальні речі, а відкритися до вищої реальності. На цьому наголосив Папа Франциск, коментуючи перед молитвою «Ангел Господній» у неділю, 17 лютого 2019 року, версію блаженств, записану в шостому розділі Євангелія від Луки.