Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск прийняв делегацію з Ахіарської дієцезії з Нігерії
17:28 Четвер 0 288
8-06-2017, 17:28

Папа Франциск прийняв делегацію з Ахіарської дієцезії з Нігерії

У четвер, 8 червня 2017 р., Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції у Ватикані делегацію нігерійської дієцезії Ахіари, яка здійснила своєрідне паломництво ad Limina Apostolorum, відвідуючи гроби святих Апостолів Петра і Павла та молячись в Папській базиліці Santa Maria Maggiore.
Того ж дня вранці вони молилися разом з Понтифіком Святу Месу в каплиці «Дому святої Марти».
Члени делегації, до якої входили Апостольський Адміністратор Ахіарської дієцезії кардинал Джон Онайєкан, Архієпископ Абуджі, архієпископ Ентоні Обінна, який очолює митрополію Оверрі, до якої входить згадана дієцезія, Президент Нігерійської Єпископської Конференції архієпископ Іґнатіус Кайґама, Ординарій Ахіари єпископ Петер Окпалеке, а також представники духовенства, чернецтва і громади, попередніми днями мали зустрічі з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Апостольської Столиці, та з проводом Конгрегації Євангелізації Народів, з якими обговорили шляхи вирішення кризової ситуації в цій дієцезії.
Складна ситуація в цій структурній одиниці Нігерійської Церкви, створеній 1987 року, склалася після смерті її першого єпископа. Коли Папа Бенедикт XVI наприкінці 2012 року призначив його наступником о. Петера Окпалеке, місцеве духовенство не прийняло цього рішення та завадило йому обійняти уряд. У липні 2013 року Папа Франциск призначив Апостольським Адміністратором «ad nutum Sanctae Sedis» кардинала Джона Онайєкана.
У повідомленні Ватиканського прес-центру зазначається, що під час аудієнції, уважно вислухавши членів делегації, Святий Отець наголосив на неприйнятності такої ситуації, зарезервувавши за собою прийняття відповідних рішень та ввіряючи дієцезальну спільноту материнському заступництву Пресвятої Богородиці.
Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа Франциск – про виховання дітей: деякі зауваги щодо «Amoris Laetitia» (Частина 2)
Папа: Ми можемо вважати себе «безбожниками», але Бог не буде «Богом без людини»
Папа: Господи, врятуй нас від лицемірства

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий