Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа призначив Апостольського візитатора для Меджуґор’є
15:31 Четвер 0 181
31-05-2018, 15:31

Папа призначив Апостольського візитатора для Меджуґор’є

Папа Франциск призначив польського архієпископа Генрика Госера апостольським Візитатором зі спеціальними повноваженнями для парафії в Меджуґор’є. Раніше архієпископ уже виконував завдання Спеціального посланця Апостольської Столиці в цій місцевості.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У четвер, 31 травня 2018 року, у Ватикані повідомили про те, що Папа Франциск призначив вислуженого ординарія дієцезії Варшава-Прага архієпископа Генрика Госера спеціальним Апостольським візитатором для парафії в Меджуґор’є на невизначений час, до розпорядження Апостольської Столиці (ad nutum Sanctae Sedis).

У повідомленні Ватиканського прес-центру підкреслено, що йдеться про призначення суто душпастирського характеру, послідовне щодо місії Спеціального посланця Апостольської Столиці, яку архієпископ Госер виконував від 11 лютого 2017 року та нещодавно завершив.

Завдання місії Апостольського візитатора полягає в тому, щоб забезпечити стабільний і безперервний супровід парафіяльної громади Меджуґор’є й вірних, які прибувають туди з паломництвами та чиї потреби вимагають особливої уваги.

За темою:
Папа Франциск: Молитва – перше «місійне діло», доступне кожному
Жива присутність Христа – це світильник, який осяває наш шлях. Слово Папи Франциска на загальній аудієнції 16 травня 2018 року
Програма богослужінь і подорожей Папи на літо

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий