Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошення на Францисканське паломництво до Матері Божої Бердичівської
16:21 Неділя 0 1 497
17-06-2018, 16:21

Запрошення на Францисканське паломництво до Матері Божої Бердичівської

Від 18 до 21 липня 2018 року триватиме XХVI Францисканське паломництво Шепетівка – Полонне – Бердичів. Сердечно запрошуємо до участі в ньому всіх охочих.
Просимо звернутися до свого настоятеля, який повідомить організатора про кількість учасників і про пункт, звідки ваша група вирушить в паломництво: 18 липня з Шепетівки чи 19 – з Полонного.

Гасло цьогорічного паломництва – «Дорогою твого покликання». Будемо роздумувати про своє покликання, про те, для чого нас створив і надихнув Господь.

Паломництво – це реколекції в дорозі. У ньому беруть участь діти молодь та старші особи. Ми докладемо всіх зусиль, щоб не бракувало веселих пісень на прославу Божу, молитви, духовних конференцій і забав для підняття духу. Тому долучитися може кожен: від маленької дитини (якщо з опікуном) до старшої людини. Організатори забезпечують: нічліг, транспорт для багажу, медичну опіку, їжу. Оплата становить 100 гривень від особи, друга особа з сім’ї – 50 гривень, третя особа – безплатно, четверта отримує подарунок.Інформація для паломника

Вдягаємося зручно, але скромно, відмовляючись від «крикливої сучасної моди» (заборонені: короткі шорти, лосини, короткі майки), а також не беремо дорогих речей, за які кожен відповідає особисто.

Сумки з речами, ОБОВ’ЯЗКОВО підписані, віддаємо вранці у визначений час. У рюкзак, який несемо з собою під час паломництва, потрібно скласти: ложку, виделку, тарілку й чашку, пляшку з водою, шкарпетки на заміну, щось на випадок дощу, пісенник, молитовник, розарій, зручне взуття, покриття голови від сонця, спальний мішок або ковдру й дощовик (ОБОВ’ЯЗКОВО), засоби особистої гігієни.

Кожен паломник має захопити 2 еластичні бинти.

Особам, яким іще не виповнилося 14 років, необхідні опікуни.

У разі проблем зі здоров’ям просимо взяти з собою належні ліки.
 
Додаткова інформація – о. Кирило Тополевський OFM: https://www.facebook.com/kyrylo.topolevskyi; тел. (068) 306 47 90
Оголошення 13:01 Вівторок 0 603 Запрошення на реколекції для хлопців - «Твого обличчя шукаю, Господи» Давно вже не було оголошення про кармелітські реколекції для молодих чоловіків в пошуку свого місця в житті. Ось тут! Шукай і питай! Зустрічай тих, які, як ти, мають відвагу запитувати та приймати на глибині довіри до Бога свої рішення.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.