Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Речник Апостольської Столиці представив журналістам візит Папи до Женеви
11:56 Вівторок 0 232
19-06-2018, 11:56

Речник Апостольської Столиці представив журналістам візит Папи до Женеви

Екуменічна молитва, відзначення ювілею Всесвітньої Ради Церков і Євхаристійне богослужіння з католиками – такими є три основні етапи екуменічного паломництва Папи Франциска до Женеви, яке директор Ватиканського прес-центру представив акредитованим журналістам.
Про це повідомляють Новини Ватикану.

У четвер, 21 червня 2018 року, під гаслом «разом прямувати вперед, молитися і працювати» Папа Франциск вирушить до Швейцарії як «екуменічний паломник». Так директор Ватиканського прес-центру Ґреґ Берк під час брифінгу 18 червня представив акредитованим журналістам візит Понтифіка до Женеви, приурочений до 70-річчя Всесвітньої Ради Церков (WСС) – екуменічної організації, що об’єднує різні християнські Церкви, крім католицької. Вони представляють близько 500 мільйонів вірних.

Офіційні виступи Папи

Програмою одноденного візиту передбачені три офіційні промови Папи Франциска, для якого Швейцарія стане 35-ю країною світу, відвіданою в рамках 23 Апостольських подорожей. Перша – це роздуми під час екуменічної молитви в осідку ВРЦ, куди він приїде після церемонії привітання і розмови з Президентом Конфедерації в аеропорту.

Після обіду в осідку Інституту екуменічних студій Боссе Понтифік знову повернеться до екуменічного осередку ВРЦ, де виголосить промову з нагоди екуменічної зустрічі, під час якої виступлять також пастор Олаф Фіксе Твейт – генеральний секретар ВРЦ, та Аґнес Абум – модераторка ВРЦ. Врешті, під час Меси за участю 40 тисяч вірних у розташованому неподалік виставковому центрі Папа Франциск виголосить проповідь, а наприкінці з вітальним словом звернеться місцевий єпископ Шарль Морерод, який також очолює Швейцарську конференцію єпископів.

Інші зустрічі

Окрім уже згаданої зустрічі з Президентом Швейцарії на початку візиту, Папа окремо привітається з місцевими єпископами та з очільниками дипломатичних представництв Святого Престолу. Коротка зустріч із ними відбудеться після Меси. Нагадаємо, що крім нунціатури в Берні, у цій країні діє також представництво при структурах ООН в Женеві. Їх очолюють колишні Нунції в Україні – архієпископи Томас Ґалліксон і Іван Юрковіч.

Передбачено також привітання з восьмиособовою корейською делегацією ВРЦ, до складу якої входять по чотири представники Північної та Південної Корей, які беруть участь в Центральному Комітеті Його засідання якого приурочені 70-річчю Ради й тривають з 15 до 21 червня. А після обіду в Інституті Боссе, у каплиці закладу Папа привітається із 30 студентами та о. Лоренсом Івумаді, першим католицьким деканом в історії інституту.

Папу зустрічатимуть екс-гвардійці

Згідно з протоколом Папських візитів до Швейцарії, під час церемонії привітання в аеропорту Понтифіка зустрічатимуть також вдягнені в уніформу двоє колишніх гвардійців, які завершили службу в Папській Швейцарській Гвардії. До складу офіційної делегації Святого Престолу входитиме також командир Гвардії полковник Крістоф Ґраф.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий