Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з дітьми у Львові
11:42 Неділя 0 151
3-06-2018, 11:42

Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з дітьми у Львові

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав ЗСШ №24 імені Марії Конопницької у Львові й зустрівся з організаторами і учасниками XXV Конкурсу декламаторів «Марія Конопницька – дітям і молоді», яку організував польський фонд «Спадщина Порубіжжя».
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Митрополит подякував дітям і молоді зі Львівщини й інших регіонів України за активну участь у конкурсі, а їхнім педагогам – за підготовку вихованців. Окрему подяку він склав фондові, який уже чверть століття пропагує серед дітей і молоді в Україні творчість видатної польської письменниці Марії Конопницької, похованої на Личаківському цвинтарі у Львові.

Лауреати XXV Конкурсу декламаторів «Марія Конопницька – дітям і молоді» отримали також солодкі подарунки від архієпископа Мечислава Мокшицького.

Голова фонду «Спадщина Порубіжжя» Ян Сабадаш і директор ЗСШ №24 Люція Ковальська вручили архієпископу пам’ятну подяку за багатолітню плідну співпрацю зі школою, пропагування багатства польської культури та краси поезії Марії Конопницької – покровительки школи. Також пам’ятну подяку за тривалу плідну співпрацю між школою й парафією святого Антонія вручили настоятелеві парафії отцю Павлові Одую OFMConv.

Костянтин Чавага

За темою:

10-ліття беатифікації сестри Марти Вєцкої і новий санктуарій у Снятині
650-ліття парафії в Судовій Вишні на Львівщині
Розпочалися Фатімські богослужіння у Львові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:35 П'ятниця 0 284 Враження від Дієцезіального дня молоді в Одесі З 10 до 12 серпня 2018 року в Одесі тривав Дієцезіальний день молоді. Узяти в ньому участь зголосилися молоді люди не тільки з міст і сіл Одесько-Сімферопольської дієцезії, а й із Києва, Хмельницького, Вінниці, Жмеринки тощо. Три дні молодь разом із духовними особами роздумувала про тему зустрічі: «Час збирати каміння».