Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Конгрегація духовенства та богопосвячених осіб Львівської архідієцезії
11:41 Вівторок 0 386
5-06-2018, 11:41

Конгрегація духовенства та богопосвячених осіб Львівської архідієцезії

4 червня у Вищій духовній семінарії св. Йосифа у Брюховичах під проводом архієпископа Мечислава Мокшицького відбулася Конгрегація духовенства і богопосвячених осіб, які служать у Львівській архідієцезії.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На запрошення Митрополита перед присутніми виступив Єпископ Пьотр Лібера з Плоцька, який, зокрема, поділився своїми думками про підготовку до XV Звичайної загальної асамблеї синоду єпископів на тему «Молодь, віра та розпізнавання покликання», яка у жовтні відбудеться у Ватикані.

Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував єпископу Лібері за візит до Львова, де Його Ексцеленція очолив урочисту Месу з нагоди Свята Божого Тіла і процесію вулицями міста, за конференцію для духовенства й богопосвячених осіб і за допомогу Львівській архідієцезії. Месу для учасників Конгрегації духовенства і богопосвячених осіб та учасників Х Архідієцезіального з’їзду вівтарної служби, який цього дня також проходив у Львівській ВДС, очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. З ним служили єпископи-помічники Леон Малий і Едуард Кава, єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек, генеральний вікарій Львівської архідієцезії Юзеф Павлічек, ректор Львівської ВДС о. прелат Пйотр Бжескі.

Костянтин Чавага

За темою:

Проголошено cанктуарій Пресвятої Діви Марії Фатімської в Садгорі
Освячення монастирської каплиці в Сусідовичах на Львівщині
650-ліття парафії в Судовій Вишні на Львівщині

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий