Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Богослужіння на честь Фатімської Богородиці в Дубищах на Волині
17:11 П'ятниця 0 361
15-06-2018, 17:11

Богослужіння на честь Фатімської Богородиці в Дубищах на Волині

З 13 травня до 13 жовтня 1917 року Пресвята Діва Марія шість разів являлася трьом пастушкам: Люсії Сантос, Гіацинті Марто і Францискові Марто у Фатімі. 1930 року Католицька Церква офіційно визнала ці події як чудо й одкровення.
Про це нагадує Луцька дієцезія.

У Луцькій дієцезії є парафія під покровительством Усіх Святих і Матері Божої Фатімської у смт. Дубище, де щомісяця 13 числа, згідно з проханням Марії, відбуваються богослужіння.

Месу 13 червня 2018 року очолив о. Роман Стадник, настоятель католицької парафії в Калуші. Під час проповіді отець згадав про важливість молитви про мир, до якої закликала Богородиця під час об’явлень: «Моліться на вервиці щодня, щоб досягти миру та кінця війни». Також проповідник звернув увагу на роль молитви у зціленні подружніх стосунків.

Вірні парафії через посередництво Фатімської Богородиці заносили молитви до Небесного Отця й виходили з храму, зміцнені присутністю Євхаристійного Христа в серцях.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:29 Середа 0 110 Запрошуємо на урочистість проголошення санкутуарію святого Йосифа в Гнівані «Бідні грішники, незалежно від величини ваших потреб, зверніться про допомогу до святого Йосифа! Приходьте до святого Йосифа зі щирою упевненістю і спокоєм, що ваші прохання будуть вислухані».
Свята Тереза від Ісуса