Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Служіння нужденним – це відповідь на покликання до святості
13:42 Понеділок 0 171
14-05-2018, 13:42

Папа: Служіння нужденним – це відповідь на покликання до святості

Завдяки ділам милосердя благодать хрещення приносить плоди на шляху до святості. Думками про це Папа Франциск поділився, приймаючи в суботу, 12 травня 2018 року, членів Товариства святого Петра, благодійної організації, яка зродилася майже 150 років тому з ініціативи молоді Римської дієцезії, а сьогодні втілює низку проектів, покликаних підтримувати вчення Церкви через свідчення милосердної любові й апостольство в різних сферах суспільного життя.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Плідна гілка в римському церковному винограднику

Папа щиро подякував членам Товариства за «щоденне служіння найзнедоленішим міста», порівнявши їх із «гілкою багатої та плідної лози милосердної любові». «Ви стараєтеся бути обличчям Церкви, яка виходить назовні, яка ніколи не стоїть на місці, але прямує вперед, назустріч братам і сестрам, голодним і спраглим слухання, взаємності, близькості й солідарності. Закликаю вас бути витривалими на цій дорозі», – сказав він.

Приклад святих милосердя і дорога освячення

Папа заохотив благодійників «не соромитися пораненого тіла» ближнього, але в кожній нужденній і стражденній особі вміти розпізнавати Христове обличчя, стаючи «сміливими свідками християнської милосердної любові», невтомно даючи свідчення «Божого милосердя й доброти». Для цього слід мати перед собою приклад багатьох «святих милосердя»; джерелом натхнення мають ставати і «знаки святості, які Господь дає нам через найсмиренніших членів люду, який також бере участь у пророчій місії Христа».

«Ваше апостольство – це нагода й засіб відповісти на покликання до святості, з яким Господь звертається до кожного. Через діла милосердя ви дозволяєте благодаті, отриманій у хрещенні, приносити плоди на дорозі святості, що є плодом дії Святого Духа в нашому житті».

За темою:
Папа: Рішення йти за Христом сприяє розвитку, а не втраті талантів
Папа: Наш час потребує якісної й доброї журналістики
Неділя з Папою: солідарність з Індонезією та молитва за матерів

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий