Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Третій день Папи в Перу: місця, історія, події
19:03 Субота 0 230
20-01-2018, 19:03

Третій день Папи в Перу: місця, історія, події

У суботу, 20 січня 2018 р. Папа Франциск відлетів зі столиці Ліми до міста Трухільйо, де зараз полудень. Після Меси Понтифік матиме зустріч із перуанським духовенством, чернецтвом і семінаристами. Завершиться день молитовним вшануванням Пресвятої Богородиці «Virgen de la Puerta», після чого Святий Отець повернеться до Ліми.
Про це повідомляє Радіо Ватикану

Місто Трухільйо розташоване біля узбережжя Тихого океану за 500 кілометрів на північ від Ліми, налічує близько 800 тисяч мешканців і є третім за кількістю населення містом країни. Це найважливіше місто на півночі Перу. Воно було засноване 1534 р. й назване на честь міста Трухільйо в Іспанії, де народився Франсіско Пісарро, іспанський конкістадор, завойовник імперії інків і засновник міста Ліми, сучасної столиці Перу. На головній площі Трухільйо Пласа-де-Армас височить статуя свободи, яка нагадує, що саме тут 1920 р. було проголошено незалежність Перу, у штаб-квартирі Симона Болівара, лідера боротьби за незалежність іспанських колоній, національного героя шести країн Латинської Америки.

Поблизу Трухільйо ведуться важливі археологічні розкопки цивілізації інків, а до приморського містечка Уанчако, яке славиться унікальними човнами з тростини,  прибувають серфери з усього світу. Саме в Уанчако, віддаленому на 4 кілометри від Трухільйо, на узбережжі Тихого океану Святий Отець відслужить Месу та відвідає квартали, які постраждали від повеней у квітні 2017 року.

Наступним етапом візиту буде молитва в катедральному соборі, що був споруджений 1616 р., але внаслідок землетрусів зазнав численних перебудов.  У приміщенні коледжу, заснованого 1625 р., Його Святість матиме зустріч із духовенством, чернецтвом і семінаристами церковно-територіальних структур півночі Перу.

На центральній площі міста Трухільйо, де збереться близько сорока тисяч вірних, Папа Франциск проведе Марійське набоженство та поблагословить 35 статуй і образів Богородиці, через які Пречиста Діва особливо вшановується в Перу. Найважливішою з них є чудотворна статуя Пресвятої Діви Надбрамної (Virgen de la Puerta) з Отуско. Її вшанування розпочалось у ХVІІ ст., коли Пречиста Діва в чудесний спосіб захистила місто від нападу піратів. Щороку чудотворна статуя здійснює паломництва різними регіонами Перу.

З нагоди візиту Понтифіка до Трухільйо відбувається паломництво. Під час набожества Папа Франциск увінчає Мадонну з Отуско короною та надасть їй титул «Мати милосердя й надії».

За темою:
Папа: Корупцію можливо усунути, але це вимагає участі всіх
Папа: Є радощі, які Бог об’являє лише найменшим
Перший і другий дні візиту Папи в Перу

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:47 Середа 0 184 Архієпископ Мокшицький побував із душпастирським візитом в Англії й Уельсі З 13 до 14 жовтня голова Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні архієпископ митрополит Львівський Мечислав Мокшицький відвідав із душпастирським візитом Англію й Уельс.