Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Вітання Папи Франциска для християн, які цими днями святкують Різдво
16:31 Субота 0 421
6-01-2018, 16:31

Вітання Папи Франциска для християн, які цими днями святкують Різдво

«Деякі Східні Церкви, католицькі та православні, цими днями святкують Господнє Різдво. Складаю їм найщиріші вітання. Нехай ці радісні святкування стануть джерелом оновленої духовної сили й сопричастя між усіма нами, християнами, які визнаємо Його Господом і Спасителем», – побажав Папа Франциск після молитви «Ангел Господній» у суботу, 6 січня.
За повідомленням Радіо Ватикану, Святий Отець також додав: «Хочу особливо висловити свою духовну близькість православним коптам і привітати мого брата Тавадроса ІІ з радісної нагоди посвячення нового кафедрального собору в Каїрі».

За темою:
Папа Франциск відвідав осередок лікарні «Bambino Gesù»
Папа Франциск про завдання вчителів-католиків
Перший рік роботи Папської дикастерії людського розвитку

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:24 Понеділок 0 137 Кардинал П’єтро Паролін серед лауреатів Відзнаки блаженного Омеляна Ковча Державний секретар Апостольської Столиці Кардинал П’єтро Паролін серед цьогорічних лауреатів Відзнаки блаженного священномученика  Омеляна Ковча. Про це повідомила Католицька інформаційна агенція Польщі (KAI). Відзнаку вручить Глава УГКЦ, блаженніший верховний архієпископ Святослав Шевчук разом із членами Комітету з вшанування блаженного священномученика Омеляна Ковча 27 січня у прокатедральному соборі Святої Софії в Римі. Відзнакою нагороджують за внесок у справі міжнаціонального, міжконфесійного та міжрелігійного діалогу, плекання толерантності та взаєморозуміння в суспільстві, популяризації соціально корисної та благодійної діяльності й за особистий життєвий приклад жертовності й гуманізму.