Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Марія, Мати Милосердя, вказує нам на Двері вічного життя
12:47 Неділя 0 303
21-01-2018, 12:47

Папа: Марія, Мати Милосердя, вказує нам на Двері вічного життя

Любов до Пречистої Діви Марії має пробудити в нас вдячність до жінки, до матерів і бабусь. Про це говорив Папа Франциск під час Марійної Служби Божої, яку очолив на центральній площі міста Трухільйо ввечері, 20 січня 2018 року. Понтифік увінчав короною і надав титул «Мати милосердя й надії» чудотворній статуї Пресвятої Діви Надбрамної (Virgen de la Puerta) з Отуско.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Чимало з вірних, які прибули зустрітися з «Матусею з Отуско», подолали багато кілометрів. Завдяки прочанам, зауважив Папа, ця площа перетворилася в «санктуарій під відкритим небом», в якому перебуваємо під материнським ніжним поглядом Марії. Захистивши кілька століть тому Своїх дітей від загрози, Пречиста Діва «й надалі захищає нас і вказує на Двері, які відкривають нам шлях до справжнього життя, до Життя нетлінного».

«Вона вміє супроводити кожного зі Своїх дітей, щоб вони повернулися додому. Вона провадить до Дверей, які дають Життя, бо Ісус прагне, щоб ніхто не залишався назовні під бурею. Вона розуміє тугу багатьох людей за домом Отця, Який чекає їхнього приходу, а вони часто не знають, як повернутися», – сказав Папа.

«Як же я прагну, аби ця земля, яка вітає Матір Милосердя і Надії, помножувала й повсюди передавала Божу доброту й ніжність. Бо нема кращих ліків, аби зцілити численні рани, ніж серце, здатне на милосердя, як серце, здатне співчувати перед обличчям болю та нещастя, у ситуаціях помилок і бажання підвестися багатьох людей, які часто не знають, як саме це зробити». Папа наголосив, що співчуття мусить бути активне.

Понтифік зауважив, що, «дивлячись на Марію», прагне заохотити присутніх скерувати свою думку до матерів і бабусь, які є «справжньою рушійною силою» народу й сімей. «Чим було б наше життя без них? Любов до Марії має пробудити в нас вдячність до жінки, до матерів і бабусь, які є “твердинею” життя наших міст», – сказав він, закликавши місцеву громадськість боротися з «лихом, яке завдає удару нашому американському континентові» – з численними вбивствами жінок.

Підсумовуючи, Папа ще раз підкреслив, що Мати Милосердя і Надії показує нам, як захиститися «від лиха байдужості й нечутливості» й учить «поширювати й випромінювати культуру милосердя».

За темою:
Папа: Ісусів Дух допомагає нам бути спільнотою, здатною на взаємну підтримку
Третій день Папи в Перу: місця, історія, події
Зустріч Папи з корінними народами Амазонії: «Культура наших народів – це знак життя»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:47 Середа 0 184 Архієпископ Мокшицький побував із душпастирським візитом в Англії й Уельсі З 13 до 14 жовтня голова Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні архієпископ митрополит Львівський Мечислав Мокшицький відвідав із душпастирським візитом Англію й Уельс.