Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кардинал Курт Кох: Християнам потрібно «екуменічно навернутися»
15:59 Субота 0 330
20-01-2018, 15:59

Кардинал Курт Кох: Християнам потрібно «екуменічно навернутися»

Щоб ефективніше євангелізувати, католики та християни загалом мають самі постійно переживати навернення й відданіше ставитися до єдності християн, вважає кардинал Курт Кох, голова Папської ради зі сприяння єдності християн.
«Аби насправді євангелізувати, Церква постійно потребує само-євангелізації, яка передбачає навернення у справі екуменічного пошуку єдності християн», – про це йдеться у статті швейцарського кардинала у ватиканській газеті «L'Osservatore Romano».

Як повідомляє Catholic Herald, у контексті щорічного тижня молитви за єдність християн, який триває з 18 до 25 січня, кардинал Кох зосереджує увагу на зв’язку між місією та єдністю християн. Цей зв’язок, із якого понад 100 років тому народився екуменічний рух у протестантському середовищі, Католицька Церква визнала після Другого Ватиканського Собору.

«Свідчення любові до Бога, цієї невід’ємної й фундаментальної складової християнської ідентичності, має відбутися через екуменічне спілкування», – пише кардинал Кох. Бог послав Свого Сина у світ, аби спасти людей і зібрати їх в одну сім’ю. Тому, вважає кардинал, Церква покликана працювати для відновлення цієї єдності й залучення інших до однієї сім’ї. Церква може бути «таїнством спасіння для світу» лише тоді, коли в ній самій світ не бачитиме прикрих поділів.

За темою:
Тема Тижня молитов за єдність християн 2018 – Господнє визволення
Кардинал Жан-Луї Торан: Діалог завжди можливий
Папа: Прямувати до єдності - наш обов’язок перед мучениками

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий