Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Фотографії Різдва з різних куточків світу
12:21 Середа 0 594
27-12-2017, 12:21

Фотографії Різдва з різних куточків світу

Традиції, які оточують Різдво Христове, можуть разюче відрізнятися. Але в кожному разі це світлий день, коли люди особливо відчувають близькість воплоченого Слова.
Часопис «The Atlantic» зібрав для своїх читачів різдвяні фотографії з усього світу. Пропонуємо й вам поглянути на врочисту радість, яку цими днями переживають християни в різних куточках планети.

Косово:

Китай:

Франція:

Індонезія:

Литва:

Білорусь:

Туреччина:

Пуерто-Рико:

Сирія:

Єгипет:

Ірак:

Болгарія:

Пакістан:

За темою:
Урочистість Різдва Господнього в кафедральному храмі Святої Софії
Урочистість Різдва Господнього в Митрополичій базиліці Львова
Пастирка у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Фотогалерея 10:41 Середа 0 348 Фото з філіппінської процесії Чорного Назарянина У храмі району Квайпо в Манілі, столиці Філіппін, зберігається статуя Христа, вирізьблена з чорного дерева. Цю велику – в людський зріст – фігуру, яка зображає Ісуса в дорозі на Голгофу, вирізьбив із темного дерева в XVI столітті невідомий мексиканський майстер, а 1606 року її привезли на Філіппіни місіонери-єзуїти. Скульптура мандрувала з храму до храму, аж доки нарешті 1787 року оселилась у Квайпо; місцеву святиню відтоді називають Малою базилікою Чорного Назарянина. Фігуру Христа вважають чудодійною, вірячи, що сам дотик до неї зцілює від хвороб, тож не дивно, що процесії з нею приваблюють багатьох паломників.