Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Медельїн: четвертий день Апостольської подорожі до Колумбії
16:48 Субота 0 1 262
9-09-2017, 16:48

Медельїн: четвертий день Апостольської подорожі до Колумбії

Медельїн – друге за розміром місто Колумбії, адміністративний центр департаменту Антіокія – став пунктом призначення Папи Франциска в суботу, 9 вересня 2017 року. Майже тримільйонне місто розташоване в Центральних Андах на висоті 1500 метрів над рівнем моря, 400 кілометрів на північний захід від Боґоти. Назва міста походить від латинського «Metellinum», утвореного від імені римського полководця Квінта Цецилія Метелла. Крім колумбійського міста, її носять також міста в Іспанії, Мексиці й на Філіппінах.

Медельїн був заснований в 17-му сторіччі. Його називають промисловою столицею Колумбії, а також містом вічної весни, столицею гір, містом квітів, столицею орхідей, прекрасним поселенням. Святий Папа Йоан Павло ІІ відвідував Медельїн під час своєї Апостольської подорожі 1986 року.

Архідієцезія Медельїну налічує майже 3 мільйони вірних, яких духовно обслуговують понад півтори тисячі священиків, яким допомагають майже три тисячі черниць. Архідієцезія має приблизно 360 навчальних закладів та майже сотню харитативних центрів.

Аеропорт імені Енріке Олая Еррери, одного з президентів Колумбії, до якого Святіший Отець прибуде в суботу вранці, щоб о 10:15 місцевого часу, а в Україні вже буде 18:15, відслужити Святу Месу, зарахований до національних монументів. 5 липня 1986 року тут очолював Святу Месу також і Папа Йоан Павло ІІ.

Після богослуження Святіший Отець пообідає в місцевій семінарії Пресвятого Серця Христового та помолиться з семінаристами. Потім Папа Франциск відвідає Дім Святого Йосифа – архідієцезальний осередок для дітей – жертв насилля, сиріт і безпритульних, де вони отримують любов, медичну й психологічну опіку та освіту, що необхідні їм для подолання труднощів та перенесених страждань. Там знайшли притулок також і численні діти, що стали жертвами збройного конфлікту. Цей осередок входить склад однойменної фундації, заснованої Отцями Єзуїтами в Іспанії 75 років тому з метою допомогти воєнним сиротам та безпритульним дітям. У наш час згадана фундація поширена також і в різних країнах Латинської Америки.

На закритому стадіоні «Ла Макарена», що може прийняти 14 тисяч глядачів, відбудеться зустріч з богопосвяченими особами, священиками, семінаристами та їхніми родичами. Цей стадіон у вигляді круглої арени був споруджений для бою биків-кориди, а 2003 перетворений на концертний комплекс. Зустріч відбудеться у формі Літургії Слова, що включатиме свідчення священика, монахині затворницького монастиря та однієї сім’ї.

А після повернення до Апостольської Нунціатури в Боготі, Святішого Отця привітають священики, богопосвячені особи та подружні пари, що відзначають золоті та срібні ювілеї свячень, обітів чи шлюбу. Зазначимо, що темою четвертого дня Апостольської подорожі Папи до Колумбії є "Християнське життя як учнівство", а присвячений він розпізнаванню покликання.

Джерело: Радіо Ватикану

 

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.