Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Затворницьке життя не звужує серце, а робить його чутливішим
09:23 Понеділок 0 303
22-01-2018, 09:23

Папа: Затворницьке життя не звужує серце, а робить його чутливішим

«Коли ми вірні своїм покликанням, життя стає звіщенням Божої любові», – сказав Папа Франциск, зустрічаючись у неділю, 21 січня 2018 р., із затворницькими монахинями Перу й просячи їх «не переставати давати це свідчення». Зустріч відбулася в контемплятивному монастирі сестер-назаретянок у Лімі, при санктуарії Господа Чудес, де зібралися черниці й з інших монастирів.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Молитовна зустріч відбулася у формі богослужіння Третього Часу, де звучали слова святого Павла з Послання до Римлян про те, що ми отримали дух усиновлення, який зробив нас Божими дітьми. За словами Святого Отця, цих кілька слів уміщають у собі «багатство кожного християнського покликання», яким є радість, що випливає з усвідомлення себе Його дітьми. Цей досвід підтримує наше життя та спонукає до вдячної відповіді.

«Вашим привілейованим шляхом для того, щоб відновлювати цю впевненість, є життя в молитві, спільній та особистій. Вона ядро вашого споглядального життя та спосіб зростання в досвіді любові, який підтримує нашу віру», – сказав Папа, звертаючи увагу на те, що ця молитва завжди має місіонерський характер, тобто намагається єднатися «з братами і сестрами в різних обставинах, у яких вони перебувають, і молитися за те, щоб їм не забракло любові та надії».

За словами Святого Отця, життя в келії не ув’язнює і не звужує серце, але «розширює його завдяки взаєминам із Господом», робить здатним «по-новому відчувати біль, страждання та розчарування багатьох братів і сестер, які стали жертвами тієї “культури відкинення” нашого часу».

«Благальна молитва, що звершується у ваших монастирях, синхронізується з Серцем Ісуса, Який благає Отця, щоб ми були одно, аби світ увірував», – вів далі Папа, наголошуючи на тому, що ми дуже потребуємо єдності в Церкві, єднатися у вірі, надії та любові, і закликав черниць молитися за це, а також розвивати братерське життя, аби «кожен монастир був маяком, що проливає світло між поділами».

«Дорогі сестри, хочу, щоби ви знали одну річ: Церква потребує вас, а не просто толерує. Церква потребує вас, аби ви своїм вірним життям були маяками й показували Того, Який є дорогою, істиною і життям, єдиного Господа, Який надає повноту нашому існуванню», – підсумував Святий Отець, просячи молитися за Церкву, за пастирів, за родини й за стражденних, а також за навернення тих, хто чинить зло.

Із санктуарію Господа Чудес Папа поїхав до катедрального собору, де відбулося вшанування перуанських святих.

За темою:
Останній, четвертий день Папи Франциска в Перу
Папа: Покликання вкорінене на землі, але звернене до неба
Папа: Марія, Мати Милосердя, вказує нам на Двері вічного життя

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:57 Вівторок 0 635 Апостольський Нунцій в Україні зустрівся з Папою Франциском Вранці в суботу, 6 жовтня 2018 року, Його Святість Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції Його Високопреосвященство Клаудіо Ґуджеротті, титулярного архієпископа Равелло, Апостольського Нунція в Україні.