Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Папин подарунок сестрам із Язлівця до дня спомину блаженної Марцеліни Даровської
10:07 Понеділок 0 375
8-01-2018, 10:07

Папин подарунок сестрам із Язлівця до дня спомину блаженної Марцеліни Даровської

5 січня 2018 року в санктуарії блаженної Марцеліни Даровської в с. Язловець, що на Тернопільщині, відбулась урочиста Служба Божа, яку очолив отець Андрій Нєдзельський. У проповіді він звернув увагу на пізнання Марцеліною волі Божої щодо свого чернецтва. Мати Марцеліна говорила: «Найкраще, що може зробити людина ‒ виконати Божу волю, жити Богом і для Бога!»
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Під час урочистої Літургії сестра Юлія, настоятелька монастиря, поділилась радісною звісткою, яку отримала з Ватикану. Папа Франциск надіслав своє Апостольське благословення сестрам Непорочного Зачаття Діви Марії, усім працівникам, реколекційним групам та паломникам, які відвідують санктуарій блаженної Марцеліни Даровської.

Наприкінці Євхаристії усі присутні, вшанувавши реліквії блаженної, процесією вирушили до гробниці, де Марцеліна похована з іншими сестрами. Дорогою люди молилися Розарій і співали колядки, а біля гробу ‒ літанію до блаженної з подяками та проханнями про різні ласки, особливо про мир для України та для кожного з нас. Після молитви сестри запросили гостей на святковий обід.

Присутні знову співали колядки і складали побажання з нагоди народження Спасителя, прославляючи Господа. Святкування відбувалося в теплій родинній атмосфері, яка, мабуть, тішила на небі й саму матір Марцеліну.

Марія Куташ

За темою:

Третя Велика коляда в архієпископа Мечислава Мокшицького
Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з міністрантами Львівської архідієцезії
Концерт колядок із Польщі у Митрополичій базиліці Львова

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий