Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » У Зарічанах відбувся відпочинок для безпритульних людей
11:59 Четвер 0 429
5-10-2017, 11:59

У Зарічанах відбувся відпочинок для безпритульних людей

З 25 вересня по 2 жовтня «Карітас-Спес Україна» під проводом місіонерів Облатів організував відпочинок для безпритульних людей з Києва, що відбувся в с. Зарічани Житомирської обл. Збір розпочався у Києві, у храмі св. Олександра.
Єпископ Київсько-Житомирський Віталій Кривицький помолився та благословив зібраних 53 безпритульних людей. По приїзді та вечері усі гості та волонтери зібралася при вогнищі. Бездомні знайомилися один з одним, співали разом пісні та славили Господа. На зустрічі був також присутній отець Олег Сартаков з сусідньої парафіі.

Наступного дня гості почали входити в реколекційний ритм, що передбачав як духовні вправи так і фізичний відпочинок. Щодня булла молитва розаріем про мир в Україні та Коронка до Божого Милосердя в інтенціях, які записувалися у спеціальну книгу. Також гості мали можливість слухати конференції які проголошували оо Кшиштоф Бузіковскі ОМІ з Гнівані та отець Олег Сартаков.

Брат Себастьян Янковський ОМІ, котрий був відповідальний за цю зустріч і котрий має великий досвід у праці з біднимита безпритульними, хотів не лише дати бездомним тиждень відпочинку, але й намагався зробити з них спільноту, у котрій кожен досвідчуючи милосердя відчує прагнення поділитися ним з ближніми стаючи відповідальним та вдячним перед Господом.

В п'ятницю табір відвідав єпископ Віталій. О 17:00 відправив Святу Мессу в інтеціях занесеним йому бідними та виголосив Боже Слово.

На реколекціях працювали та переймали досвід у праці з безпритульними, волонтери: постуланти з Обухова, Роман та Сергій, котрі приїхали до Зарічан з братом Себастіаном OMI, а також медсестра-волонтерка Оксана.

Така як ця зустріч для безпритульних людей відбувається щороку. Незалежно від віку та релігійних переконань усі присутні зазвичай об'єднуються в одну дружню спільноту.

Гості були вдячні Богу, організаторам та доброчинцям які сприяли, щоб ця зустріч відбулась, що виржалося в словах подяки кожного дня, а особливо перед відїздом.
Роман Мозоль

По темі:
Семінар-тренінг та нарада директорів Місії «Карітас-Спес Україна» у Львові-Брюховичах
Відпочинково-молитовна зустріч у Брюховичах

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:53 Четвер 0 172 Домініканський круглий стіл в Університеті ім. М. П. Драгоманова
15 листопада 2017 року, коли Католицька Церква згадує, а домініканці особливо вшановують єпископа й доктора Церкви святого Альберта Великого, студенти факультету історичної освіти Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова зустрілися на круглому столі з представниками Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського, щоб дізнатися про Орден Проповідників і його діяльність в Україні.