Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ліма, столиця Перу, втретє вітає Наступника святого Петра
12:10 П'ятниця 0 689
19-01-2018, 12:10

Ліма, столиця Перу, втретє вітає Наступника святого Петра

Увечері 18 червня 2018 року в Перу розпочався 2-й етап ХХІІ Апостольської подорожі Папи Франциска. Літак зі Святим Отцем на борту приземлився в аеропорту Ліми, столиці країни, випереджаючи графік на 45 хвилин, о 16:35 за місцевим часом (23:35 за київським).
Як повідомляє Радіо Ватикану, біля трапу літака гостя зустрів Президент Перу Пабло Кучинскі з дружиною. У вітальній церемонії взяли участь також інші представники влади, католицькі єпископи, численні вірні. Двоє дітей подарували Папі квіти. Святкову атмосферу створював оркестр «Sinfonia por el Perù», до складу якого входять діти й підлітки з одного з найбідніших кварталів Ліми.

Віддано військові почесті, прозвучали гімни Святого Престолу й Перу, були представлені делегації. Захід не передбачав промов, тож опісля Святий Отець від’їхав до Апостольської Нунціатури в Лімі, яка на ці три дні стане його домівкою.

Уздовж дороги між аеропортом і дипломатичним представництвом Папу вітали мешканці й гості Ліми. Останню частину шляху Святий Отець проїхав панорамним автомобілем. Коли ж він прибув до нунціатури, йому несподівано дали мікрофон, то Папа привітав людей, зібраних навколо нього, проказав разом із ними молитву «Радуйся, Маріє» й уділив благословення.

Перший «робочий» день Святого Отця розпочнеться відвідинами Амазонії. Він – перший Папа, який побуває в цьому важливому для екосистеми планети регіоні.

За темою:

Прощання Папи Франциска з Чилі
Папа: Не існує християнської радості там, де перед ближнім зачиняють двері
Шлюб на небесах: Папа Франциск повінчав пару на борту літака

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:23 Вівторок 0 73 Барі: Зустріч єпископів як відповідь Церкви на проблеми Середземномор’я Барі, що є адміністративним центром італійського регіону Апулія, готується прийняти учасників зустрічі єпископів Середземномор’я, на завершення якої прибуде також Святіший Отець.