Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Останній, четвертий день Папи в Чилі: місця, історія, події
15:43 Четвер 0 240
18-01-2018, 15:43

Останній, четвертий день Папи в Чилі: місця, історія, події

Апостольський візит Папи Франциска до Чилі завершується в четвер, 18 січня 2018 р., Месою в місті Ікіке. Після церемонії прощання Понтифік подолає 1200 км до Ліми, столиці Перу, де в аеропорту відбудеться офіційна церемонія привітання.
Радіо Ватикану розповідає, що Ікіке – це адміністративний центр регіону Тарапака, місто з двомастами тисячами мешканців і порт на березі Тихого океану. Місто біля підніжжя Анд, де пустеля зустрічається з океаном, заснували 1730 року на тодішній території Болівії; потім воно було частиною віце-королівства Перу, як і велика частина Південної Америки в колоніальні часи, а територією Чилі стало 1883 року.

Регіон відомий єдиними у світі родовищами природної селітри. Сучасне Ікіке – це багатонаціональний промисловий центр, діяльність якого зосереджена у Вільній економічній зоні. Місто кілька разів страждало від землетрусів, останній із яких, інтенсивністю 8,2 бала, стався 2014 року. Дієцезія Ікіке охоплює розлогий регіон, де мешкають 179 тисяч католиків.

Меса відбудеться на відкритому просторі, у спортивному комплексі місцевого університету.

Перед відльотом до Перу Святий Отець зупиниться на обід і короткий відпочинок у реколекційному домі при санктуарії Лурдської Богородиці, спорудженому на початку минулого сторіччя, який є місцем численних паломництв. Санктуарієм опікуються Місіонери Облати Непорочної Марії, які служать і в Україні.

За темою:
Папа до чилійської молоді: «Що Христос зробив би на моєму місці?»
Папа: Університети покликані бути «лабораторіями» майбутнього й осередками граматики діалогу
Папа: Потрібно прагнути єдності, а не однаковості

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:57 Вівторок 0 635 Апостольський Нунцій в Україні зустрівся з Папою Франциском Вранці в суботу, 6 жовтня 2018 року, Його Святість Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції Його Високопреосвященство Клаудіо Ґуджеротті, титулярного архієпископа Равелло, Апостольського Нунція в Україні.