Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Семінар-тренінг та нарада директорів Місії «Карітас-Спес Україна» у Львові-Брюховичах
12:07 П'ятниця 0 517
29-09-2017, 12:07

Семінар-тренінг та нарада директорів Місії «Карітас-Спес Україна» у Львові-Брюховичах

26 вересня 2017 р. в Домі Паломника бл. Якова Стрепи Львівської Архідієцезії, при Вищій Духовній Семінарії Львівської Архідієцезії (смт. Брюховичі, Львівської обл.) розпочався триденний семінар-тренінг Місії «Карітас-Спес Україна», поєднаний з нарадою директорів цієї благодійної структури.
Початком зустрічі стала св. Меса в семінарійній каплиці св. Йосипа, яку очолив Голова Конференції Єпископату РКЦ в Україні Митрополит Львівський Архієпископ Мечислав Мокшицький. Йому співслужили священики, що опікуються Семінарією, та священики-директори національного і дієцезіальних осередків «Карітас-Спес».
У своїй проповіді митрополит висловив радість з присутності директорів дієцезіальних Caritas-Spes на ранішій Євхаристії у Львівській ВДС, оскільки під час формації семінаристів дуже важливо, щоби вони зрозуміли християнську місію допомоги ближньому. Особливо цього потребують в Україні хворі, самотні, бездомні, люди, котрих боляче торкнулася війна, викликаючи ненависть, позбавляючи надії на краще завтра.
- «Саме ці люди потребують дотику любові, а наш обов’язок – пожертвувати їм таку любов, згідно зі словами Ісуса Христа: «Що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили» - зазначив архієпископ Мечислав Мокшицький. Прикладом братньої любові без огляду на походження і віро сповідування потребуючих є діяльність Caritas-Spes, який можна назвати «Справою милосердя».
Складаючи подяку директорам і всім працівникам церковної доброчинної місії за кожну частинку неба, яку вони подають голодним, спраглим, хворим, ув’язненим, біженцям, архієпископ Мечислав Мокшицький закликав: «Тож нехай Caritas спричинить нас до побудови родини Ісуса Христа”.
Перед початком Євхаристії зі словами подяки за гостинність та увагу до благочинного служіння Місії до Владики звернувся Президент «Карітас-Спес» о. Петро Жарковський. По тому, під час проповіді, Архієпископ Мечислав звернув увагу на важливості послуги Caritas в Україні, адже саме «Карітас-Спес» має особливий привілей та, водночас, обов'язок бути обличчям Церкви, звернутим до нужденних, занедбаних, стражденних.
Темою семінару-тренінгу цього разу є стратегічне планування. Перший день занять і конференцій стали такі ґрунтовні питання, як саме розуміння суті та значимості стратегічного планування, формалізація цінностей організації, зокрема у площині харитативного служіння Церкви, формування місії.
Це вже другий такий навчальних захід у низці тренінгів, запланованих для керівного складу “Карітас-Спес” з метою підвищення ефективності служіння найбільш потребуючим. Провадить ці заняття співзасновник і тренер Академії Фандрайзінгу пан Руслан Краплич. Нагадаємо, що перший семінар відбувся в травні цього року в реколекційному центрі в с. Синяк, що на Закарпатті.
Ввечері цього ж дня відбулось засідання ради директорів «Карітас-Спес», під час якого було розглянуто низку найбільш гострих проблем та викликів, з якими стикається Місія на сьогоднішній день в умовах українських реалій.
Джерело - Caritas-Spes Ukraine

По темі:
«Приєднаймося до шляху» – кампанія організації «Caritas Internationalis»
Землетрус у Мексиці: співчуття та допомога італійської організації «Caritas»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:05 Четвер 0 144 Зустріч семінаристів із Апостольський Нунцієм у Ворзелі У переддень урочистості святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, семінарія у Ворзелі мала честь приймати з візитом Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті.