Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові
17:01 Середа 0 146
22-05-2019, 17:01

День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові

21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.
Як повідомляє Львівська архідієцезія, уже втретє в митрополичій курії Львові зустрілися ті, хто пропагує в Україні «Lectio divina». Отець Кшиштоф Вонс виголосив конференцію на тему «Динаміка життя у ритмі Слова за Євангелієм від Матея» для тих, хто провадить реколекції й катехизує.

У зустрічі взяв участь архієпископ Мечислав Мокшицький, який зранку звершив Месу для учасників зустрічі. Наприкінці дня зосередження люди з різних міст України та з різних обрядів, східного й західного, ділилися тим, як намагаються жити у стилі «Lectio divina», як проводять реколекції, які мають запитання та проблеми і як їх сьогодні можна розв’язувати, допомагаючи одне одному.

Олександр Кусий

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.