Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Бердичеві відбувся V Кубок з міні-футболу пам’яті отця Олега Кондратюка
11:38 Понеділок 0 543
6-05-2019, 11:38

У Бердичеві відбувся V Кубок з міні-футболу пам’яті отця Олега Кондратюка

П’ятий рік поспіль до Бердичева прибувають парафіяльні футбольні команди Католицької Церкви з різних міст і містечок України, аби взяти участь у турнірі з міні-футболу пам’яті босого кармеліта, бердичівлянина отця Олега Кондратюка.
Цього року в турнірі брали участь шість команд: господарі – ФК «Кармель» (Всеукраїнський санктуарій Матері Божої Святого Скапулярія, Бердичів), ХФК «Давид» (парафія Пресвятого Серця Ісуса, Маниківці, Хмельницька область), «Camino» (парафія святої Анни, Хмельницький), ХФК «Magnificat» (парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, Мурафа), ХФК «Альфа» (парафія святого Йоана з Дуклі, Житомир) і «Catedra» (кафедральний собор святих апостолів Петра і Павла, Кам’янець-Подільський).

На початку турніру в санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія відбулася Служба Божа, яку очолив отець Юзеф Кухарчик OCD, делегат провінціала Краківської провінції Ордену Босих Кармелітів в Україні. Із ним співслужили отець Вадим Здоров із Кам’янця-Подільського й отець Юстин Копитко OFM із Житомира. На Месі була мама отця Олега – Ніна Микитівна. До молитви долучились учасники змагань і бердичівські парафіяни. Після Літургії всі побували на міському цвинтарі, біля гробниці босих карметілів, де похований отець Олег Кондратюк.


Цьогоріч матчі турніру відбувалися на майданчику зі штучним покриттям. У результаті жеребкування до групи «А» потрапили ХФК «Альфа», ФК «Кармель» і «Magnificat», а до групи «Б» – «Camino», «Давид» і «Catedra». За підсумками групового турніру до фіналу ввійшли «Давид» і «Magnificat», а в матчі за третє місце вибороли право зіграти ФК «Кармель» і «Catedra».


У грі за третє місце перемогу з рахунком 6-2 здобули господарі турніру, команда ФК «Кармель». А в найцікавішому вирішальному матчі турніру «Давид» із Маниківців із рахунком 5-4 переміг «Magnificat» із Мурафи, уперше здобувши Кубок пам’яті отця Олега Кондратюка.


Враженнями від турніру поділився гравець команди-переможця Богдан Бись:
Команда «Давид» була приємно здивована запрошенням на турнір із міні-футболу пам’яті отця Олега Кондратюка в Бердичеві. Ми, не вагаючись, одразу погодились узяти участь у турнірі. Та на нашому шляху траплялися різні перешкоди. Минулого року ми взагалі не приїхали, бо на півдорозі зламався автомобіль. Ми були у відчаї. Тому цього року готувались ретельніше. І знову перешкода: ще не встигли ми виїхати, як знову трапилася поломка автомобіля. Але ми оперативно впоралися з проблемою завдяки нашому настоятелю отцеві Олександру Просянюку, який дав нам свій автомобіль. Коли їхали, то непокоїлися, що спізнимося, але організатори турніру нам посприяли – і ми встигли. Сама організація турніру була на високому рівні. Були достойні суперники, справедливі судді, а гра – напружена й цікава. Хоча було складно, але ми стали переможцями, отримали грамоту й кубок. Наш капітан став найкращим гравцем турніру. Ми дуже щасливі й дякуємо всім, хто причетний до організації турніру: все було на високому рівні. Хоча ми особисто не були знайомі з отцем Олегом Кондратюком, але розуміємо, скільки він зробив для команди «Кармель». Свою перемогу присвячуємо пам’яті отця Олега Кондратюка. Ще раз усім дякуємо.


Після фінальної гри відбулася церемонія нагородження. Команда-переможець отримала перехідний кубок, а команди, які посіли друге й третє місця – кубки й дипломи. Кожна команда також отримала солодкий подарунок. Були визначені найкращі воротар, захисник, нападник і гравець турніру. Найкращим воротарем став Олександр Оріховський («Magnificat», Мурафа), захисником – Дмитро Подгорчук (ФК «Кармель», Бердичів), нападником – отець Вадим Здоров («Сatedra», Кам’янець-Подільський), а гравцем турніру – Олексій Ковальчук («Давид», Маниківці). Участь у церемонії нагородження взяли мама отця Олега Кондратюка Ніна Микитівна, отець Юзеф Кухарчик OCD, організатори, представники міської влади й меценати турніру.


Опісля відбувся почастунок для команд-учасників. Наступний, VI Кубок пам’яті отця Олега Кондратюка з футзалу обов’язково відбудеться в Бердичеві наступного року.

Максим Железницький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий